اخبار > نمايش گلچيني از آثار «عربعلي شروه» در صبا


نمايش گلچيني از آثار «عربعلي شروه» در صبا

 

نمايشگاه آثار نقاشي و حجم زنده ياد استاد «عربعلي شروه» سه شنبه 16 آبان در موسسه فرهنگي هنري صبا برگزار مي‌شود.

نمايشگاه آثار نقاشي و حجم زنده ياد استاد «عربعلي شروه» سه شنبه 16 آبان در موسسه فرهنگي هنري صبا برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، در اين نمايشگاه که در نگارخانه خيال موسسه صبا برگزار مي‌شود، دستاوردهاي يك عمر فعاليت هنري «عربعلي شروه» در قالب‌هاي متنوعي از رنگ روغن روي بوم، نقاشي روي چوب، طراحي با مرکب، مداد و پاستل، نقاشي روي کاشي و حجم به نمايش در مي آيد.


آثار ارائه شده شامل حدود 100 اثر است که عمدتا مضاميني چون طبيعت، منظره نگاري، روايت قطعه‌هاي شاهنامه و نيز آثار انتزاعي و آبستره اين هنرمند را در بر مي‌گيرد.

همچنين با انتشار فراخوان و دعوت از اعضاء انجمن نقاشان و مجسمه سازان در کنار اين نمايشگاه فرصت و امکاني به دوستداران اين هنرمند داده شده تا آثار خود را در کنار آثار «شروه» به نمايش بگذارند.


اين نمايشگاه با همکاري موسسه صبا، خانواده زنده ياد شروه، انجمن دوستداران شروه، انجمن هنرمندان مجسمه ساز و دو هفته نامه تنديس سه شنبه 16 آبان، ساعت 16 افتتاح مي‌شود.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي بازديد از اين نمايشگاه به خيابان ولي‌عصر(عج)، خيابان طالقاني، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره ۱۲۵ مراجعه كنند. اين نمايشگاه تا 9 آذر همه روزه بجز ايام تعطيل، از ساعت 10 لغايت 19، ميزبان عموم بازديدکنندگان خواهد بود.
 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٥ آبان ١٣٩١ - ٠٨:٢٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.