اخبار > بی ينال همسایگان دریای خزر با حضور 5 کشور برگزار شد


بی ينال همسایگان دریای خزر با حضور 5 کشور برگزار شد

 

بی‌ينال همسایگان دریای خزر با همکاری فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا، انجمن هنرمندان نقاش آذربایجان و رایزنی فرهنگی ایران در باکو به مدت سه روز برگزار شد.

بی‌ينال همسایگان دریای خزر با همکاری فرهنگستان هنر، موسسه فرهنگی هنری صبا، انجمن هنرمندان نقاش آذربایجان و رایزنی فرهنگی ایران در باکو به مدت سه روز  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري صبا وابسته فرهنگستان هنر، این بی‌ينال با شرکت کشورهای ترکمنستان، قزاقستان، آذربایجان، جمهوری اسلامی ایران و نیز حضور افتخاری انگلستان در دو بخش نمایشگاه و کنفرانس برگزار شد.

در بخش پژوهشی و علمی، مسعود ناصری، هنرمند و سرپرست هیات اعزامی از ایران و بهنام کامرانی هنرمند و پژوهشگر ایرانی به همراه کارشناسانی از آذربایجان، روسیه، آلمان و انگلیس به ارائه مقالات و مباحثی در خصوص «بی‌ينال همسایگان دریای خزر» پرداختند.

در بخش نمایشگاه و ارائه هنری يك  ویدئوآرت و چیدمان هنری از بهنام کامرانی، 6 اثر نقاشی خط از صداقت جباری 5 ویدئوآرت از هنرمندان مسکو، چیدمان و نقاشی از هنرمندان قزاقستان و نمایشگاه نقاشی از هنرمندان ترکمنستان به نمایش گذاشته شد. همچنین یک ویدئوآرت و چیدمان هنری از انگلیس ارائه شد.

این بی‌ينال در طی روزهای برگزاری خود تصویر تازه ای از همسایگان خزر را در آینه هنر ارائه کرد.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢١ مهر ١٣٩٢ - ١٥:٥١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.