اخبار > «موزه هنرهای معاصر فلسطین می تواند کانون هنر انقلاب، مقاومت و جهان اسلام باشد»


معاون پارلمانی رئیس جمهور:
«موزه هنرهای معاصر فلسطین می تواند کانون هنر انقلاب، مقاومت و جهان اسلام باشد»

 

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد موسوی معاون پارلمانی رئیس جمهور از نمایشگاه «تصویرمقاومت» روایت تصویری عکاسان ایرانی از 33 روز حماسه مقاومت لبنان در موزه هنرهای معاصر فلسطین بازدید کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد موسوی معاون پارلمانی رئیس جمهور از نمایشگاه «تصویرمقاومت» روایت تصویری عکاسان ایرانی از 33 روز حماسه مقاومت لبنان در موزه هنرهای معاصر فلسطین بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، حجت الاسلام والمسلمین سید احمد موسوی معاون پارلمانی رئیس جمهور در بازدید از نمایشگاه تصویر مقاومت که حاصل سفر عکاسان ایرانی به لبنان و روایت تصویری 33 روز حماسه مقاومت حزب اله و مردم این کشور است تأکید کرد: با هیچ زبان و تصویری نمی توان این حماسه ها و جانفشانی ها را به نمایش گذاشت. وی گفت پیام این نمایشگاه این است که حق همیشه پیروز است، و مذاکره و سازش و ذلت هیچ نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت این درس حزب اله بود که با پافشاری بر اصول خود یکی از بزرگترین ارتشهای دنیا را به زانو درآورد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور در این بازدید که صالح زواوی سفیر فلسطین در ایران ایشان را همراهی می کرد یادآور شد برپایی موزه هنرهای معاصر فلسطین قدم اول برای ایجاد یک کانون بزرگ و فراگیر هنر انقلاب و جهان اسلام می باشد. در مرحله بعدی مسئولان فرهنگی باید از این حرکتها حمایت کنند و نظیر این نمایشگاهها را در مرکز استانها نیز برگزار نمایند.

وی با تبریک صدور حکم اعدام صدام به خانواده های شهدا و ملت ایران گفت دفاع مقدس ما و پایداری مردم لبنان از جهت اصول و اهداف شبیه یکدیگر بود و حمایت از فلسطین و لبنان جزء اصول انقلاب اسلامی ماست. گفتنی است نمایشگاه تصویر مقاومت تا 20 آبان ماه همه روزه به جزء ایام تعطیل از ساعت 10 صبح تا ساعت 18 میزبان عموم علاقمندان می باشد.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٦ آبان ١٣٨٥ - ١٣:٢٨ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.