اخبار > نمايشگاه اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام تمديد شد


نمايشگاه اولين دوسالانه بين المللي عکس جهان اسلام تمديد شد

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا به منظور ايجاد فرصتي براي بازديد تمامي علاقه‌مندان از اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، زمان برگزاري اين نمايشگاه را تا 23 تيرماه تمديد كرد.

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا به منظور ايجاد فرصتي براي بازديد تمامي علاقه‌مندان از اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، زمان برگزاري اين نمايشگاه را تا 23 تيرماه تمديد كرد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اين مؤسسه به دنبال استقبال عمومي و  همچنين ايجاد فرصت و امكان بازديد تمامي علاقه‌مندان هنر عكاسي از نمايشگاه اولين دوسالانه بين المللي «عكس جهان اسلام»، زمان برپايي اين نمايشگاه را تا 23 تيرماه تمديد كرد.

گفتني است اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، با حضور و مشاركت گسترده عكاسان چهل كشور جهان، نخستين تجربه خود را با موضوع خانواده مسلمان به نمايش گذاشته است. تنوع چشمگير الگوها و شيوه‌هاي زيست و هم‌كنشي فرهنگ‌ها، سنت‌ها، ‌آداب و رسوم جوامع اسلامي در سراسر جهان و نيز نمايش زندگي با همه جلوه‌هاي رنگارنگ خود در بستري از فضاي همدلانه و صميمانه خانواده، در جهان اسلام، مضمون اصلي آثار اين دوسالانه است. اين دوسالانه در آغاز راه خود، عرصه گسترده‌اي از رقابت و مشاركت هنرمندان عكاس را در سطح بين المللي ترسيم كرده است. قرار است اين دوسالانه به صورت منظم و مستمر با دائمي شدن دبيرخانه آن در دوره هاي آينده نيز ادامه يابد.

صبا با اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام و نيز نمايشگاه نقاشان نوگراي استان سمنان از سلسله نمايشگاه‌هاي هنر نوگراي استان‌هاي كشورمان تا 23 تيرماه پذيراي عموم بازديدكنندگان خواهد بود.

گفتني است ساعت بازديد از اين نمايشگاه از ساعت 10 تا 19 است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١ تير ١٣٨٧ - ١٠:٣٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.