اخبار > موزه فلسطين، و نمايشگاه‌هاي استاني


موزه فلسطين، و نمايشگاه‌هاي استاني

موزه هنرهای معاصر فلسطين، نمايشگاه‌هاي دوره‌اي و استاني خود را با «زن و مقاومت»، «حج در آينه تصوير» و «قبله اول» در سه نقطه از كشورمان ادامه مي‌دهد.
 
 

 موزه هنرهای معاصر فلسطين، نمايشگاه‌هاي دوره‌اي و استاني خود را با «زن و مقاومت»، «حج در آينه تصوير» و «قبله اول» در سه نقطه از كشورمان ادامه مي‌دهد.


به گزارش روابط عمومی موزه هنرهای معاصر فلسطين، وابسته به مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، اين موزه در ادامه سلسله نمايشگاه‌هاي دوره‌اي و استاني خود، از آثاري كه در ماه‌هاي قبل در اين مركز به نمايش در آمده، سه نمايشگاه ديگر را در سه نقطه از كشورمان برگزار مي‌كند.

نمايشگاه «زن و مقاومت» شامل روايت تصويري عكاسان از حماسه حضور زنان ايراني در سنگرهاي دفاع و پايداري و حمايت مالي، تداركاتي، معنوي و عاطفي از رزمندگان است كه از 5 آذر در شهرستان اسلامشهر ميزبان عموم علاقه‌مندان است.

نمايشگاه «حج در آينه تصوير»، هم‌زمان با ايام حج از تاريخ 10 آذر ماه، ميهمان مردم قزوين خواهد بود.

نمايشگاه عكس «قبله اول» نيز كه شامل روايت تصويري سليمان غندوز، عكاس مسلمان ترك از قبله اول مسلمين و كانون مقدس اديان توحيدي است، از 15 آذر ماه در استان گيلان برگزار مي‌شود.

گفتني است برپايي اين نمايشگاه‌ها با همكاري اداره كل ارشاد اسلامي ‌اين شهرها صورت مي‌گيرد. موزه هنرهاي معاصر فلسطين نمايشگاه‌هاي دوره‌اي خود را به منظور ايجاد فرصت و امكان بازديد علاقه‌مندان سراسر كشور از آثار هنري با موضوع پايداري و مقاومت و هنر انقلاب و دفاع مقدس در تمامي ‌نقاط ايران ادامه خواهد.»

زمان انتشار: يکشنبه ١٠ آذر ١٣٨٧ - ١٣:٤١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.