اخبار > اختتاميه اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام


اختتاميه اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام

 

اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، روز دوشنبه 24 تيرماه ، طي مراسمي با اهداي لوح، تنديس و جوايز ويژه، به برگزيدگان داخلي و خارجي، به كار خود پايان مي‌دهد.

اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، روز دوشنبه 24 تيرماه ، طي مراسمي با اهداي لوح، تنديس و جوايز ويژه، به برگزيدگان داخلي و خارجي، به كار خود پايان مي‌دهد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، كه توسط موزه هنرهاي  معاصر فلسطين برگزار شده است، روز دوشنبه 24 تيرماه، به كار خود پايان مي‌دهد.

در اين مراسم كه در سينماتك مؤسسه فرهنگي-هنري صبا برگزار مي شود لوح افتخار، تنديس و جوايز ويژه به نفرات منتخب داخلي وخارجي، در بخش‌هاي مختلف اهدا مي‌شود. اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، كه توسط موزه هنرهاي معاصر فلسطين برنامه ريزي شده بود، با ترسيم چشم اندازي از مشاركت و رقابت هنرمندان عكاس از چهل كشور جهان، در اولين تجربه و در آغاز راه، بازتاب وسيعي در سطح جهاني يافت.

اولين دوره اين دوسالانه با انتخاب موضوع «خانواده مسلمان» توسط موزه هنرهاي معاصر فلسطين، منظري از تنوع الگوها، شيوه‌ها و سلايق زندگي، فرهنگ،‌ آئين‌ها، آداب و رسوم، تعامل با محيط، اقليم و طبيعت، همكنشي با فضاهاي سياسي، اجتماعي و بحران‌ها و چالش‌هاي گوناگون در جوامع اسلامي را از منظر هنر عكاسي به شيوه‌اي حرفه‌اي و هنرمندانه به نمايش گذاشت و به عنوان اتفاقي نو در فضاي هنري كشور مورد توجه قرار گرفت.

اختتاميه اولين دوسالانه بين المللي عكس جهان اسلام، با هماهنگي موزه هنرهاي معاصر فلسطين، روز دوشنبه 24 تيرماه، رأس ساعت 7، در محل سينما تك مؤسسه فرهنگي-هنري صبا برگزار مي‌شود.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٣ تير ١٣٨٧ - ١١:٢١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.