اخبار > صبا نشست «اقتصاد هنر» را برگزار مي‌كند


صبا نشست «اقتصاد هنر» را برگزار مي‌كند

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا در ادامه مجموعه نشست‌هاي تخصصي خود، در خصوص «اقتصاد هنر»، اين بار نيز برنامه ويژه‌اي را با همين عنوان و با سخنراني دكتر محمدي برگزار مي‌كند.


مؤسسه فرهنگي-هنري صبا در ادامه مجموعه نشست‌هاي تخصصي خود، در خصوص «اقتصاد هنر»، اين بار نيز برنامه ويژه‌اي را با همين عنوان و با سخنراني دكتر محمدي برگزار مي‌كند.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اين مؤسسه در ادامه سلسله نشست‌ها و ميزگردهاي پژوهشي خود با عنوان «اقتصاد هنر»، اين بار نشستي را با سخنراني دكتر محمدي، مدرس و منتقد هنري، با همين عنوان، برپا خواهد كرد. محمدي در سخنراني خود به نحوه تعيين قيمت آثار هنري در بازارهاي هنري و مطالعه موردي تعيين قيمت آثار نقاشي مي پردازد. اين نشست‌ها با حضور صاحب‌نظران و كارشناسان اين حوزه، با هدف بحث و تحليل و آسيب شناسي عميق‌تر يكي از جدي ترين مباحث امروز هنر ايران برگزار مي‌شود.

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا در راستاي تثبيت مقوله اقتصاد هنر و طرح جدي و تخصصي اين مسئله در فضاي هنري امروز ايران از سال گذشته با ساماندهي و اجراي پروژه‌هايي در ابعاد كشوري كه آخرين آن‌ها نمايشگاهي از آثارمنتخب هنري نگارخانه‌ها و گالري‌هاي هنري سراسر كشور در يكسال اخير است در اين عرصه گام برداشته است و همچنان با اعلام برگزاري قريب الوقوع دو اكسپوي خوشنويسي و عكاسي پيشتاز است.

اين مؤسسه همچنين با برگزاري نشست‌ها، همايش‌ها و ميزگردهاي پژوهشي مي‌كوشد تا ابعاد و دامنه هاي نظري، تحليلي و بسترها، راهكارها و موانع اين مقوله را در فضاي هنر و اقتصاد كنوني كشورمان از زبان صاحب‌نظران به معرض نقد و ارزيابي و سنجش گذارد.

سخنراني دكتر محمدي با موضوع اقتصاد هنر روز سه شنبه 7 خردادماه، ساعت 16:30، در سالن سينماتك مؤسسه فرهنگي-هنري صبا برگزار مي شود.

حضور عموم علاقه‌مندان به پيگيري مباحث اقتصاد هنر، در اين نشست آزاد است.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٥ خرداد ١٣٨٧ - ١٣:٤٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.