اخبار > آثار نقاشان خراسان رضوي در صبا بررسي مي شود


آثار نقاشان خراسان رضوي در صبا بررسي مي شود

 

مؤسسه فرهنگی - هنری صبا هم‌زمان با برپایی نمایشگاه نقاشان نوگرای استان خراسان رضوي ،نشستی ویژه را به تحلیل و بررسی آثار ارائه شده در این نمایشگاه اختصاص خواهد داد.


مؤسسه فرهنگی - هنری صبا هم‌زمان با برپایی نمایشگاه نقاشان نوگرای استان خراسان رضوي ،نشستی ویژه را به تحلیل و بررسی آثار ارائه شده در این نمایشگاه اختصاص خواهد داد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی- هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، این مجموعه هم‌زمان با برگزاری نمایشگاه «نقاشان نوگرای استان خراسان رضوي» نشستی را با حضور صاحب‌نظران و کارشناسان هنری به تحلیل و بررسی آثار نقاشان این استان ،که در نمایشگاه ارائه شده است، اختصاص می‌دهد. در این نشست آقایان دكتر مهران صدر السادات، سيد محمد ابوترابي، هادي منفرد، جعفري، سهراب هادي و خانم آذر انور حسيني، نقد و نظر خود را در میزگردی تخصصی درخصوص آثار ارائه شده در اين نمايشگاه و در خصوص ویژگی‌های فرهنگ قومی، آئین‌ها ، اسطوره‌ها و نمادهای بومی بازتاب عناصر اقلیمی و انسان شناختی و ... بیان خواهند کرد.

این نشست روز دوشنبه 23 دي ماه ، رأْس ساعت 10:30در سینما تک مجموعه صبا برگزار‌می‌شود.

نمایشگاه نقاشان نوگرای استان خراسان رضوي دوازدهمین حلقه از مجموعه نمایشگاه‌های استانی است که درآن استعدادها و خلاقیت‌های هنرمندان سراسر ایران به همراه مؤلفه‌های قومی و بومی آثارشان شناسایی و معرفی شده و زمينه تعامل گسترده هنرمندان از کلیه نقاط کشور فراهم می‌شود. تاکنون استان‌های خوزستان ،‌کردستان، مازندران ، اصفهان، تبریز، سیستان و بلوچستان، کرمان، قزوين، لرستان، فارس و سمنان، هنرمندان برجسته و جوان و رویکردها و گرایشه‌ای نوگرا و خلاق خود در عرصه هنر مدرن و معاصر را طی این نمایشگاه‌ها معرفی کرده‌اند.

حضور در اين نشست براي كليه علاقه‌مندان آزاد است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢١ دی ١٣٨٧ - ١٣:٠٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.