اخبار > نمايشگاه رامبراند و نقاشان هلند تمديد شد


نمايشگاه رامبراند و نقاشان هلند تمديد شد

 

موسسه فرهنگي - هنري صبا نمايشگاه پژوهشي رامبراند و نقاشان عصر طلايي هلند را بدليل استقبال وسيع علاقه مندان تا آخر تير ماه تمديد كرد.

موسسه فرهنگي - هنري صبا نمايشگاه پژوهشي رامبراند و نقاشان عصر طلايي هلند را بدليل استقبال وسيع علاقه مندان تا آخر تير ماه تمديد كرد.

به گزارش روابط عمومي  فرهنگستان هنر، نمايشگاه پژوهشي «رامبراند ونقاشان عصر طلايي هلند» كه قرار بود دهم تير ماه در اين مجموعه به كار خود پايان دهد مجدداً تمديد شد. اين نمايشگاه كه مورد استقبال و توجه بسياري از علاقه مندان هنر جهان، دانشجويان، صاحبنظران و پژوهشگران قرار گرفت؛ هم زمان با چهارصدمين سال تولد رامبراند نقاش مشهور و هلندي با همكاري سفارت هلند برگزار مي شود.

بنا بر اين گزارش در اين نمايشگاه براي نخستين بار ده ها اثر از اچينگ هاي دستي رامبراند با امضاي خود او ( به صورت اصل اثر) در معرض ديد عموم قرار گرفته است.

اين نمايشگاه به صورت پژوهشي برگزار شده و دركنار آثار به نمايش درآمده توضيحات و تحليل هايي پيرامون هر يك براي آشنايي بيشتر علاقه مندان به چشم مي خورد. در نمايشگاه موسسه صبا همچنين آثاري از فرانس هالس، يان استين و ورميه 3 نقاش بزرگ اين عصر نيز عرضه شده است . قرن 17 در نقاشي هلند و در تاريخ هنر اروپا پس از رنسانس از اهميت ويژه اي برخوردار بوده و بسياري از محققان هنر جهان اين دوره را از دوره هاي درخشان، سرآمد و ممتاز هنر غرب به شمار مي آورند.

نمايشگاه رامبراند و نقاشان عصر طلايي هلند تا پايان تير ماه همه روزه ميزبان عموم علاقه مندان است.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ تير ١٣٨٦ - ١٢:١٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.