اخبار > فراخوان اولين كارگاه هنري «خط، رنگ، حضور» منتشر شد


فراخوان اولين كارگاه هنري «خط، رنگ، حضور» منتشر شد

فراخوان نخستين كارگاه هنري و نمايشگاهي مقاومت با عنوان «خط، رنگ، حضور» منتشر شد.
 
 

فراخوان نخستين كارگاه هنري و نمايشگاهي مقاومت با عنوان «خط، رنگ، حضور» منتشر شد.

به گزارش روابط عمومي فـرهنگستان هنر، نشست شوراي علمي اولين كارگاه هنري و نمايشگاهي مقاومت، متشكل از دكتر مصطفي گودرزي، دكتر حبيب اله صادقي، كاظم چليپا، ناصر پلنگي و با دبيري آقاي غلامعلي طاهري برگزار شد. طي اين نشست فراخوان نخستين كارگاه هنري و نمايشگاهي مقاومت منتشر و اهداف و انگيزه هاي آن، در موزه هنرهاي معاصر فلسطين اعلام شد.

موزه هنرهای معاصر فلسطين با اعلام اين فراخوان آغاز يك حركت بزرگ فرهنگي را در كشور كليد زد. اين كارگاه هنري و نمايشگاهي در 2 بخش طراحي و نقاشي با هدف ارائه تجربه هاي نوين و خلاق هنرمندان، تبادل نظر و تعامل بيشتر و يافتن يك ساختار تازه تجسمي در پيوند با معاني و مفاهيم فرهنگي، اجتماعي، مذهبي وعرفاني جهان اسلام، همچنين تجلي همبستگي، انسجام، ايمان و باور اسلامي در يك بيان و نگاه هنري يكپارچه و فراگير به شكل تخصصي و حرفه اي برگزار می شود.

در فراخوان موزه هنرهای معاصر فلسطين فرهنگستان هنر، از كليه هنرمندان دعوت شده در خلق آثاري با موضوع مقاومت و بزرگداشت 33 روزه حماسه پايداري مردم لبنان ، بر اساس شرايط و ضوابط اعلام شده نسبت به شركت در اين كارگاه اقدام كنند.

كارگاه در روزهاي 25 و 26 مرداد ماه برگزار خواهد شد. گفتني است در پايان از سوي شوراي علمي و سياست گذاري و هيئت داوران به آثار برتر جوايز ويژهاي شامل سكه و لوح تقدير تعلق خواهد گرفت. علاقه مندان جهت اطلاعات بيشتر از شرايط شركت در اين كارگاه با شماره تلفن دبیرخانه این کارگاه (66419973) تماس بگيرند.
زمان انتشار: يکشنبه ٣١ تير ١٣٨٦ - ٠٩:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.