اخبار > كارگاه تخصصي عکاسي ديجيتال در آسمان


فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند
كارگاه تخصصي عکاسي ديجيتال در آسمان

 

فرهنگستان هنر با حضور دكتر شهاب الدين عادل كارگاه تخصصي عكاسي ديجيتال برپا مي‌كند.

 فرهنگستان هنر با حضور دكتر شهاب الدين عادل كارگاه تخصصي عكاسي ديجيتال برپا مي‌كند.


به گزارش روابط عمومي‌مجموعه معاونت امور هنري فرهنگستان هنر، دكتر شهاب‌الدين عادل ‌در 10 جلسه 2 ساعته درباره نقد و تحليل، زيبائي‌شناسي تصوير ، ديجيتال و آنالوگ براي دانشجويان رشته‌هاي مختلف هنري و علاقه مندان به حوزه عكاسي، تدريس خواهد كرد.

هنرجويان در اين كارگاه با سرفصل‌هايي چون، مقدمات عکاسي آنالوگ ـ نگاتيو ـ دوربين، هنر نوين عکاسي، عکاسي در عصر مدرن (مدرنيسم و عکاسي)، عصر تکثير مکانيکي واقعيت و وانموده‌سازي و وانموده‌ها ،عکاسي ديجيتال و عصر پست مدرن، آشنايي کلي با ابزار و ادوات عکاسي آنالوگ و ديجيتال، تجزيه و تحليل عکس‌هاي ثبت شده آشنا مي شوند.

علاقه مندان براي ثبت نام و حضور در اين كارگاه مي‌توانند از سه شنبه ،هشتم ارديبهشت ، به مدت يك هفته از ساعت 8 تا 16 به جز روزهاي پنج شنبه و روزهاي تعطيل، به مجموعه فرهنگي و هنري آسمان، واقع در خيابان ولي‌عصر (عج)، انتهاي خيابان شهيد فلاحي (زعفرانيه)، نرسيده به فيروزكوه، شماره 47، مراجعه ويا به سايت فرهنگستان هنربه نشاني www.honar.ac.ir و وبلاگ مجموعه فرهنگي هنري آسمان به نشانيdoostdareaseman.blogfa.com. www مراجعه و نسبت به دريافت فرم پرسشنامه ويا ارسال آن به شماره نمابر 22751763جهت ثبت نام اقدام كنند.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٨ ارديبهشت ١٣٨٨ - ١٠:٥٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.