اخبار > صبا « باغ فردوس» را برروی مشتاقان هنر خوشنویسی می‌گشاید


صبا « باغ فردوس» را برروی مشتاقان هنر خوشنویسی می‌گشاید

 

مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، نمایشگاهی از آثار خوشنویسی ژاله جعفری اصل را با عنوان «باغ فردوس» بر روی دوستداران این هنر اصيل ایرانی گشود.

مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، نمایشگاهی از آثار خوشنویسی ژاله جعفری اصل را با عنوان «باغ فردوس» بر روی دوستداران این هنر اصيل ایرانی گشود.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، این مؤسسه روز يكشنبه، 24 خردادماه، گالري شماره دو صبا را با ارائه آثاری از ژاله جعفری اصل، هنرمند خوشنویس کشورمان، به روی دوستداران این هنر اصیل گشود. این نمایشگاه که با حضور جمعی از هنرمندان خوشنویسی و عموم علاقه‌مندان افتتاح شد، شامل چهل اثر در قالب خط نستعلیق است که در آن هنرمند به نگارش آیات قرآنی عهدنامه امیر مؤمنان (ع) به مالک اشتر، گنجینه شعر پارسی و منشور حقوق بشر کوروش کبیر و ... پرداخته است.

ژاله جعفری اصل، هنرمند خشنویس، با حدود بيست سال سابقه تدریس این هنر، عضو انجمن خوشنویسان و دارای مدرک ( ممتاز ) از این انجمن است.

« باغ فردوس» که گوشه‌ای دیگر از ظرافت‌ها و اصالت‌های هنر نفیس، بدیع و کهن خوشنویسی ایرانی را به روایت یکی از هنرمندان برجسته و با سابقه به نمایش می‌گذارد تا پایان خردادماه میزبان تمامی بازدید کنندگان و علاقه‌مندان این هنر خواهد بود.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٣١ خرداد ١٣٨٨ - ١٥:٢١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.