آرم فرهنگستان هنر
اخبار > برنامه نشست‌های راهبردی فرهنگستان هنر اعلام شد


برنامه نشست‌های راهبردی فرهنگستان هنر اعلام شد

 

مدیریت مطالعات و تحقیقات راهبردی معاونت پژوهشی فرهنگستان هنر برنامه‌های سلسله‌نشست‌های راهبردی خود تا پایان سال 1402 را اعلام کرد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، مدیریت مطالعات راهبردی معاونت پژوهشی این فرهنگستان، با هدف تدوین سیاست‌های هنری و ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی در جهت ایجاد نظام منسجم سیاست‌گذاری هنر در کشور و لزوم بهره‌مندی از آرا و تجارب مدیران حوزه فرهنگ و هنر، به برگزاری نشست‌های راهبردی، با حضور استادان برجسته، اقدام کرده است.

با توجه به اهمیت و ضرورت پرداختن به «حقوق معنوی مخاطب» در هنر، از آغاز سال 1402، این مهم در دستور کار مدیریت مذکور قرار گرفته که تاکنون پنج نشست از این نشست‌ها به این موضوع اختصاص داشته است.

«نارسایی‌های رسیدگی قضایی به دعاوی نقض حق مخاطب در فضای مجازی ایران» با سخنرانی محسن صادقی، «عصر هوش مصنوعی و آینده مخاطب و مخاطب‌شناسی» با سخنرانی علی گرانمایه‌پور، «جایگاه حقوق مخاطب در حق مالکیت هنری» با سخنرانی محمدهادی میرشمسی، «حقوق مخاطب تئاتر در ایران» با سخنرانی وحید آگاه، «نگاهی مقایسه‌ای به جایگاه مخاطبان در رسانه‌های سنتی و جدید» با سخنرانی غلامرضا آذری، عناوین این سلسله‌نشست‌های راهبردی‌اند که تا پایان سال 1402 برگزار خواهند شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات و شرکت در این نشست‌های تخصصی می‌توانند به وبگاه فرهنگستان هنر، به نشانی https://www.honar.ac.ir، مراجعه کنند.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٣ دی ١٤٠٢ - ٠٩:٢٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;