• يکشنبه ٢٦ فروردين ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > برپایی نمایشگاه عکس«دیده شو» در موزه فلسطین


برپایی نمایشگاه عکس«دیده شو» در موزه فلسطین

 

با نمایش آثار هنرمندان عکاس از سراسر ایران در کنار دو عکاس از انگلستان، روایت‌های تصویری «دیده شو» در موزه هنرهای معاصر فلسطین برپا شد.

با نمایش آثار هنرمندان عکاس از سراسر ایران در کنار دو عکاس از انگلستان، روایت‌های تصویری «دیده شو» در موزه هنرهای معاصر فلسطین برپا شد.

 

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری صبا- ، وابسته به فرهنگستان هنر- ، نمایشگاه گروهی عکس «دیده شو» مجموعه‌ ای شامل 40 اثر از 23 هنرمند را به نمایش گذاشت.

جلوه‌ های سنت، آیین و زندگی در گوشه گوشه ایران و در اقوام و اقلیم‌ های این سرزمین، طبیعت ایران و مناظر چشم‌نواز آن، زندگی در روستا و در میان عشایر، سنت‌های قومی و بومی، پرتره‌ های روستایی، آیین‌ها و مناسک جمعی: زیارت، تعزیه و... زیبایی‌های شهرهای تاریخی ایران و.... ... از جمله مضامینی بود بود که نگاه عکاسان حاضر در این گروه را به ثبت نگاه‌ها و خلاقیت‌های خود جلب نمودکرده بود.

بخش دیگر این مجموعه تصویری، روایت‌های هنرمندان از آیین عاشورا در شهرهای مختلف ایران و تجلی نسبت حضوری، شهودی و عاطفه جمعی و سنت‌های قومی و فرهنگی مردم با این آیین و زیبایی شناسی تصویری آن بود.

«دیده شو» تا 29 تیر میزبان علاقه‌مندان نگاه‌ها و روایت‌های تازه در عکاسی امروز ایران در تمامی گرایش‌های خود از مستندنگاری اجتماعی تا عکاسی فرم گرا و.... بود.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٣ مرداد ١٣٩٧ - ١٣:١٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;