اخبار > تازه‌‌هاي نشر فرهنگستان هنر عرضه می‌شود


در سي‌و‌يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران:
تازه‌‌هاي نشر فرهنگستان هنر عرضه می‌شود

موسسه تاليف، ترجمه و نشر آثار هنري (متن)، وابسته به فرهنگستان هنر، در سي‌ و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، كتاب‌هاي تخصصي در زمينه هنر را با تخفيف ويژه عرضه مي‌كند.
 
 

موسسه تاليف، ترجمه و نشر آثار هنري (متن)، وابسته به فرهنگستان هنر، در سي‌ و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، كتاب‌هاي تخصصي در زمينه هنر را با تخفيف ويژه عرضه مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، افشین شیروانی مدير عامل مؤسسه متن فرهنگستان هنر، از عرضه کتب تازه منتشر شده این مؤسسه در سی و يكمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبرداد.

وي درباره فعالیت اين موسسه در سی و يكمين نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، اظهار داشت: «مؤسسه متن با بیش از 500 عنوان کتاب در سی ‌و يكمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران که از 12 تا 22 اردیبهشت‌ماه در مصلاي امام خميني(ره)، برپاست؛ شرکت دارد که از این تعداد، 14 عنوان کتاب به تازگی منتشر شده است و 17 عنوان نیز، تجدید چاپ است.»

مديرعامل موسسه متن در مورد عنوان کتب‌های تازه منتشرشده فرهنگستان هنر در سی‌ و يكمین نمایشگاه کتاب تهران گفت: خوشنويسي اسلامي تاليف شيلا بلر و ترجمه ولي‌الله كاووسي، سه‌شترانِ روانه به اسميرنا تاريخچه كمپاني قالي شرق، هنر اسلامی و فرهنگ بصری، شاهکارهای فرش‌بافی مشهد در عصر قاجار، هنرمندانِ معروف به دوست‌محمد در سده دهم/ شانزدهم، بودریار در قابی دیگر، مردی با پاهای گمشده، مگسی که می خواست پروانه باشد از جمله كتاب‌هايي هستند كه برای اولین بار، در این نمایشگاه وارد عرصه کتب تخصصی هنر کشور شده است.

افشين شيرواني به فهرست موضوع بندي كتاب‌هاي منتشر شده اشاره كرد و افزود: انتشارات متن در موضوعاتي شامل: فلسفه هنر، معماري و شهرسازي، نقاشي، ادبيات، هنرهاي نمايشي، موسيقي، نشريات هنري و ... فعاليت دارد.

وی در پایان گفت: از آنجا که تخفیف بیشتر، می‌تواند سبب مطالعه بیشتر و همچنین استقبال بهتر از این رویداد بزرگ فرهنگی شود، در نمایشگاه کتاب امسال، تخفیف 20 درصدی برای عموم در نظر گرفته شده است. در مؤسسه متن از همه کسانی که تازه به مطالعه کتب هنری روی آورده‌اند یا برنامه‌ تازه‌ای برای مطالعه اینگونه کتاب‌ها آغاز کرده‌اند، دعوت می‌کند تا در غرفه انتشارات فرهنگستان هنر در سی و يكمین نمایشگاه کتاب حضور پیداکنند.

همچنین آثار پژوهشکدة هنر فرهنگستان هنر، که بیش از 35 عنوان می‌باشد، نیز در غرفة مؤسسة متن فرهنگستان هنر ارائه می‌شود.

موسسه متن فرهنگستان هنر در سي ‌و يكمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، که از 12 تا 22 اردیبهشت در مصلاي امام خميني‌(ره) برگزار می‌شود، در سالن شبستان، راهروي 26، غرفۀ 21، از ساعت 10 تا 20،‌ میزبان علاقه‌مندان است.

 

زمان انتشار: يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٩٧ - ١١:٢٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;