آرم فرهنگستان هنر
اخبار > کار استاد صادقی جهاد یک هنرمند نسل انقلاب است


دبیر شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار از کارگاه نقاشی «در رثای سیمرغ تجلی»:
کار استاد صادقی جهاد یک هنرمند نسل انقلاب است

 

محمد حسین ایمانی خوشخو، دبیر شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دیدار از کارگاه نقاشی «در رثای سیمرغ تجلی» عنوان کرد: استاد صادقی از هنرمندان بزرگ نسل انقلاب است و توفیقی که ایشان از این حرکت به دست آورده است، جهاد یک هنرمند است.

محمد حسین ایمانی خوشخو، دبیر شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در دیدار از کارگاه نقاشی «در رثای سیمرغ تجلی» عنوان کرد: استاد صادقی از هنرمندان بزرگ نسل انقلاب است و توفیقی که ایشان از این حرکت به دست آورده است، جهاد یک هنرمند است.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، محمد حسین ایمانی خوشخو، دبیر شورای هنر شورای عالی انقلاب فرهنگی، و مجتبی رحماندوست، عضو پیوسته فرهنگستان هنر، صبح امروز از کارگاه نقاشی «در رثای سیمرغ تجلی» استاد حبیب‌الله صادقی که در مؤسسه فرهنگی هنری صبا به مناسبت یکمین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی برپاست، دیدار کردند.

محمدحسین ایمانی خوشخو ضمن تقدیر و تشکر از استاد صادقی عنوان کرد: ذهن هنرمند باید همواره خالق باشد که کاری بسیار سخت و حرفه‌ای است. استاد صادقی، هنرمندی است که همیشه در حال ریسک است، زیرا آثارشان از نگاه هنرمندان نیز تعبیر و تفسیر می‌شود. اما تاکنون هیچکس به لحاظ کار حرفه‌ای نتوانسته از استاد صادقی ایراد و اشکالی بگیرد.

وی ضمن آرزوی توفیق برای استاد صادقی افزود: استاد صادقی از هنرمندان بزرگ نسل انقلاب است و توفیقی که ایشان از این حرکت به دست آورده، جهاد یک هنرمند است. این کار بسیار ارزنده و فاخر است و خود می‌تواند به عنوان پروژه‌ای آموزشی برای نسل جدید و جوان هنرمند محسوب شود.

همچنین مجتبی رحماندوست پیشنهاداتی برای مضامین این کار به حبیب‌الله صادقی ارائه کرد. در این دیدار کیوان رحیمی، دبیر فرهنگستان هنر و محمدسجاد یارزاده، سرپرست موسسه فرهنگی هنری صبا نیز حضور داشتند.

کارگاه نقاشی «در رثای سیمرغ تجلی» تا پایان هفته جاری در مؤسسه فرهنگی هنری صبا برپاست.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٤ دی ١٣٩٩ - ١٤:٢٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

مؤسسات تابعه

پژوهشکده هنر
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری
مؤسسه فرهنگی هنری صبا


پیوندها

فرهنگستان‌های ایران
دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها
مؤسسات پژوهشی
یاد استاد
پورتال قدیم

تماس با ما

ساختمان مرکزی : تهران- خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552
كدپستي : 1416953613
تلفن : 5 - 66954200 دورنگار : 66951167
رایانامه : honar@honar.ac.ir

کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.