آرم فرهنگستان هنر
اخبار > سلسله درس‌گفتارهای نظریه و نقد هنر


پژوهشكده هنر برگزار مي‌كند
سلسله درس‌گفتارهای نظریه و نقد هنر

 

گروه نقد و نظريه هنر پژوهشكده هنر، دومین نشست از «سلسله درس‌گفتارهای نظریه و نقد هنر» را دوشنبه دوم اسفند ماه در پژوهشكده هنر برگزار مي‌كند.

گروه نقد و نظريه هنر پژوهشكده هنر، دومین نشست از «سلسله درس‌گفتارهای نظریه و نقد هنر» را دوشنبه دوم اسفند ماه در پژوهشكده هنر برگزار مي‌كند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، اين درس‌گفتار با عنوان «واکاوی نظریه‌های هنر: رهیافتی معرفت‌‌شناسانه» است كه «سیدغلامرضا اسلامی» استاد دانشكده معماري دانشگاه تهران در اين نشست سخنرانی می‌كند.

به نقل از پژوهشكده هنر، هدف از برگزاری این درس‌گفتارها بررسی گام به گام مسائل مهم حوزه نظریه، فرانقد، نقد هنر، تبیین پارادایم‌ها و رویكردهای نظریه و نقد در هنر و بازاندیشی مفاهیم و چالش‌‌های معطوف به این حوزه از مطالعات نظری هنر است. در هر نشست پس از ارائه بحث، به تناسب موضوع، کتاب‌ها و مقالات مهم مرتبط با مبحث از سوی سخنرانان معرفی خواهد شد. مخاطبان این درس‌گفتارها، پژوهشگران، مدرسان و دانشجویان دوره‌‌های تحصیلات تکمیلی در تمامي رشته‌ها و گرایش‌‌های هنر و حوزه‌‌های میان رشته‌ای مرتبط است.

این نشست روز دوشنبه، دوم اسفند ماه ۱۳۹۵، ساعت ۱۵ تا ۱۷در محل پژوهشكده هنر به نشانی خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام خمینی(ره)، جنب كوچه شهید حسن سخنور، پلاك ۲۹ برگزار می‌‌شود.

حضور در این درس‌گفتار برای تمامي علاقه‌مندان آزاد است.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٣٠ بهمن ١٣٩٥ - ١٢:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

مؤسسات تابعه

پژوهشکده هنر
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری
مؤسسه فرهنگی هنری صبا


پیوندها

فرهنگستان‌های ایران
دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها
مؤسسات پژوهشی
یاد استاد
پورتال قدیم

تماس با ما

ساختمان مرکزی : تهران- خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552
كدپستي : 1416953613
تلفن : 5 - 66954200 دورنگار : 66951167
رایانامه : honar@honar.ac.ir

کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.