اخبار > همایش «هنر و روایت» برگزار می‌شود


همایش «هنر و روایت» برگزار می‌شود

 

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران همایش «هنر و روایت» را برگزار می‌کند.

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران همایش «هنر و روایت» را برگزار می‌کند.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، معاونت پژوهشی و هنری این فرهنگستان، نظر به اهمیت روایت‌شناسی و روایت‌نگاری در هنر و نقش تعیین‌کننده آن در دوره معاصر، همایش «هنر و روایت» را با هدف بررسی نقش روایت هنری در عصر نوین برگزار می‌کند.

‌پژوهشگران می‌توانند یافته‌های پژوهشی خود را حول محورهای مطالعاتی زیر به دبیرخانه علمی این همایش ارسال کنند:

«بازنمایی روایی و بازنمایی نمایشی در هنرها»، «عناصر روایی و هنرها: وجه، زمان، صدا ...»، «روایت‌شناسی تطبیقی در هنرها: سینما، تئاتر، موسیقی، تجسمی ...»، «روایت‌های ادبی و روایت‌های هنری»، «روایت‌های هنری و فرهنگ‌ها»، «روایت‌های هنری و واقعیت‌های زندگی»، «روایت‌های ایرانی و هنرهای ایرانی» و «روایت‌شناسی هنری در ایران (هنرمندان، محققان و مخاطبان)».

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش می‌توانند چکیده ‌مقالات خود را، حداکثر تا 30 آبان 1400، به رایانامه همایش، به نشانی ravayat@honar.ac.ir، و یا به‌صورت پستی به دبیرخانه همایش هنر و روایت، به نشانی تهران، خیابان ولیعصر، پایین‌تر از خیابان طالقانی، شماره ۱۵۵۲، فرهنگستان هنر، کدپستی ۱۴۱۶۹۵۳۶۱۳، ارسال کنند.

دبیری علمی این همایش بر عهده علی عباسی، استاد دانشگاه شهید بهشتی است و تاریخ برگزاری همایش مذکور اسفندماه ۱۴۰۰ در نظر گرفته شده است. مخاطبان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۶۶۴۹۳۴۳۱ تماس بگیرند.

 

 

 

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١ شهريور ١٤٠٠ - ١٢:٤٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج