اخبار > فروش آثار هنري در ايران


فروش آثار هنري در ايران

 

موسسه فرهنگي هنري صبا براي نخستين بار پروژه فروش آثار هنرمندان ايراني را در هشتمين دو سالانه سفال ، سراميك و آبگينه با هدف بجريان انداختن هنر در چرخه توليد و بهره وري آغاز كرد.

موسسه فرهنگي هنري صبا براي نخستين بار پروژه فروش آثار هنرمندان ايراني را در هشتمين دو سالانه سفال ، سراميك و آبگينه با هدف بجريان انداختن هنر در چرخه توليد و بهره وري آغاز كرد

به گزارش روابط عمومي موسسه فرهنگي هنري صبا به پيشنهاد و ابتكار اين موسسه و با موافقت و همکاری مديركل دفتر هنرهاي تجسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي دكتر حبيب الله صادقي و دبير هشتمين دو سالانه سفال وسراميك مریم سالور ، اولين برنامه فروش آثار هنري با شعار حمايت از هنرمندان سفال سراميك و آبگينه در هشتمين دو سالانه اين هنر رسما كليد خورد .

امید است این اقدام در قالب يك برنامه دائمي در جلب حمايت هنرمندان و فروش آثار هنري به شكلي روشمند ، اصولي و منسجم به شمار رفته و در نمايشگاهها و دو سالانه هاي بعدي اين موسسه و با دايره وسيعتري از انواع هنرها به صورت عام و همگاني ادامه یابد. موسسه فرهنگي هنري صبا هدف خود را از راه اندازي فروش آثار هنري ، جا انداختن و تثبيت فرهنگ پشتيباني از هنرمندان و توجه به مقوله حساس ، ظريف و پر اهميت و كاربردي «اقتصاد هنر»در ايجاد يك پشتيبان مستقل و مطمئن مالي جهت رشد و رونق بازدهي فعاليتهاي هنري و گسترش خدمات رساني به قشر هنرمندان كشور اعلام كرده است .

گفتني است كه كليه مراحل قيمت گذاري وفروش آثار به پيشنهاد خريدار و تاييد كارشناسان مركز هنرهاي تجسمي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي صورت می گیرد

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٣٠ دی ١٣٨٥ - ١١:٢٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.