تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > در روز چهارم جشنواره۳۴؛ نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» برگزار می‌شود


در روز چهارم جشنواره۳۴؛ نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» برگزار می‌شود

 

نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» در روز چهارم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.

نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» در روز چهارم سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار خواهد شد.
این نشست توسط بنیاد سینمایی فارابی با همکاری فرهنگستان هنر و پژوهشکده علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، به‌مناسبت یکصد سالگی ادبیات معاصر فارسی، همزمان با برپایی سی و چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

بر اساس این خبر، نشست «نقش اقتباس ادبی در آثار سینمایی کودک و نوجوان» به مدیریت دکتر شکوه حسینی (نویسنده، مترجم و پژوهشگر) با حضور چهره‌هایی از دو حوزه سینما و ادبیات شامل هوشنگ مرادی کرمانی (نویسنده)، فرهاد توحیدی (فیلمنامه‌نویس)، محمد رحمانیان (نویسنده و کارگردان)، فریدون عموزاده خلیلی (نویسنده)، حمید رضا قطبی (کارگردان) و عباس جهانگیریان (نویسنده) ساعت ۱۴ تا ۱۷ دوشنبه ۱۹ مهر در روز چهارم برپایی جشنواره سی و چهارم در مجموعه آسمان فرهنگستان هنر (زعفرانیه) برپا می‌شود.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به دبیری علیرضا تابش از ۱۶ تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ (۸ تا ۱۳ اکتبر ۲۰۲۱) با شعار «سینما، سرزمین خیال» برگزار خواهد شد.

 

 
 
 

زمان انتشار: پنج شنبه ١٥ مهر ١٤٠٠ - ٠٩:١٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.