تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > چهارمين نشست «خانه ترانه» در فرهنگستان هنر برگزار شد


چهارمين نشست «خانه ترانه» در فرهنگستان هنر برگزار شد

 

چهارمين برنامه از سلسله نشست‌هاي «خانه ترانه»، پنج شنبه، 15 مهر، در سالن ايران فرهنگستان هنر برگزار شد.

چهارمين برنامه از سلسله نشست‌هاي «خانه ترانه»، پنج شنبه، 15 مهر، در سالن ايران فرهنگستان هنر برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومي مركز هنر پژوهي نقش جهان، وابسته به فرهنگستان هنر، در اين جلسه كه با حضور تعداد زيادي از منتقدان و ترانه سرايان جوان، در سالن ايران تشكيل شد، دكتر افشين يدالهي(شاعر و ترانه سرا) در جايگاه مدير جلسه، ترانه سرايان حاضر را براي قرائت ترانه دعوت كرده و بعد از آن حاضران به نقد و بررسي ترانه‌هاي خوانده شده پرداختند.

ياد آور مي‌شود در پايان هر ماه آثار ترانه سرايان برگزيده هفته، با رويكر محتوايي ادبي و هنري، تكنيكي و فن شناختي، مورد بررسي منتقدان برجسته كشور قرار مي‌گيرد تا زمينه‌هاي هنري و اجرايي ترانه‌هاي برگزيده فراهم شود.

سلسله نشست‌هاي «خانه ترانه» به همت كانون ادبيات ايران و مركز هنر پژوهي نقش جهان، پنج شنبه هر هفته از ساعت 14 تا 17 در سالن ايران فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود و مقرر است تا پايان سال ادامه داشته باشد.

علاقه‌مندان جهت اطلاعات بیشتر و عضویت در «خانه ترانه» می‌توانند به آدرس کانون ادبیات ايران، واقع در ميدان هفت تير، خيابان مفتح جنوبي، كوچه اردلان (روبروي ورزشگاه شيرودي) ، پلاك 25 مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 6‌ـ 88837774 روابط عمومی کانون ادبیات تماس بگیرند.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٨ مهر ١٣٨٩ - ١٣:١٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.