تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > 150 عكس منتخب کودکان دنیا را در صبا ببينيد


150 عكس منتخب کودکان دنیا را در صبا ببينيد

 

موسسه فرهنگي - هنري صبا، مجموعه‌اي از عكس‌هاي کودک و نوجوان با عنوان «هنر در بستر زندگي» را به نمایش می‌گذارد.

موسسه فرهنگي- هنري صبا، مجموعه‌اي از عكس‌هاي کودک و نوجوان با عنوان «هنر در بستر زندگي» پيوندهاي هنر را با زندگي از نگاه پژوهشي- آموزشي به نمايش مي‌گذارد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، اين نمايشگاه که به همت موسسه پژوهشي «کودکان دنيا» برگزار مي‌شود، با انتخاب و ارائه 150 عكس برگزيده هيأت داوران از ميان حدود پانصد عكس از 50 كودك و نوجوان هنرمند گشايش مي‌يابد.

عكس‌هاي ثبت شده هنرمندان كودك و نوجوان، در جهت پروژه «هنر در بستر زندگي» است كه پيش از اين اولين نمايشگاه خود را با همين عنوان در آبان ماه سال گذشته با ارائه آثار نقاشي و حجم در خانه هنرمندان برگزار كرده بود.

اين پروژه تعريف خود را بر مبناي تبديل هنر به زندگي و انتقال آن به متن و جريان زندگي طبيعي در پژوهش ها و رويكردهاي علمي نهاده و آثار ارائه شده در قالب‌ها و تكنيك‌هاي مختلفي از آماتور تا حرفه‌اي حاصل عكاسي از سفرها، مشاهدات روزمره، گزارش‌ها و تحقيق‌ها با ابزار مختلف همچون گوشي همراه، دوربين‌هاي آماتوری و حرفه‌اي است.

بنابراین گزارش، در روزهاي برپايي نمايشگاه عكس «هنر در بستر زندگي» برنامه هاي جنبي شامل ورك شاپ، نشست پژوهشي - آموزشي و... پيش بيني شده است.

اين نمايشگاه شنبه 3 اسفند ساعت 16 در نگارخانه «خيال نو» صبا، گشايش مي‌يابد و تا 8 اسفند همه روزه به جز روزهاي تعطيل از ساعت 10 تا 18 به نشانی خيابان وليعصر(عج)، خيابان طالقاني غربي، خيابان شهيد برادارن مظفر (صبا)، شماره 125 ميزبان عموم علاقمندان خواهد بود.
پوستر كامل را اينجـا ببينيد.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٣ اسفند ١٣٩٢ - ١٤:١٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.