تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمايشگاه نقاشان نوگراي سمنان


نمايشگاه نقاشان نوگراي سمنان

 

صبا همزمان با دو نمايشگاه «عكس جهان اسلام» و «نقاشان نوگراي ازبكستان»، دهمين گام خود را در معرفی و ارائه هنر نوگرای استان‌های ايران، با ميزبانی آثار هنرمندان استان سمنان برمی‌دارد.

صبا همزمان با دو نمايشگاه «عكس جهان اسلام» و «نقاشان نوگراي ازبكستان»، دهمين گام خود را در معرفی و ارائه هنر نوگرای استان‌های ايران، با ميزبانی آثار هنرمندان استان سمنان برمی‌دارد. به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، نمايشگاه «هنرمندان نوگرای استان سمنان» در ادامه سلسله نمايشگاه های نقاشان نوگرای استان‌های کشورمان با ارائه 150 اثر از 31 هنرمند اين استان برگزار مي‌شود و فرصت ارزشمندی را فراهم می‌کند تا با آخرين دستاوردهای تجربه، خلاقيت، تکنيک و رفتارشناسی نقاشانه و حرکت‌های رو به جلو هنرمندان سمنان آشنا شويم.

اين نمايشگاه‌ها همچنين می‌تواند معرف قابليت‌ها، ظرفيت‌ها و توانمندی‌های هنر مناطق مختلف كشورمان نيز باشد و زمينه آشنايی، گفتگو و تبادل تفکر و انتقال تجربيات را بين هنرمندان پايتخت و ديگر استان ها و مناطق کشورمان فراهم سازد.

گفتني است مؤسسه صبا، تاكنون نه دوره از اين نمايشگاه‌هاي پژوهشي، كه به بررسي نقاشان نوگراي استان‌هاي تبريز، كرمان، فارس، خوزستان، كردستان، قزوين، اصفهان، سيستان و بلوچستان، و مازندران مي‌پرداخته، برگزار كرده است. نمايشگاه نقاشان سمنان، دهمين دوره اين نمايشگاه به حساب مي‌آيد. مؤسسه صبا در آينده به معرفي هنر ديگر استان‌هاي كشور مي‌پردازد.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ١٥ ارديبهشت ١٣٨٧ - ١١:١٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.