• چهارشنبه ٢٧ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > عرضه کتاب‌های هنری فرهنگستان هنر در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰


عرضه کتاب‌های هنری فرهنگستان هنر در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰

 

مؤسسه متن در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰، از ۹ تا ۱۵ مرداد ماه کتاب‌های تخصصی هنر را با تخفیف ویژه، در کتاب‌فروشی خود عرضه می‌کند.

 مؤسسه متن در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰،  از ۹ تا ۱۵ مرداد ماه کتاب‌های تخصصی هنر را با تخفیف ویژه، در کتاب‌فروشی خود عرضه می‌کند.  

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان‌ هنر، مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری «متن» وابسته به فرهنگستان هنر، ضمن شرکت در طرح تابستانه کتاب ۱۴۰۰ خانه کتاب، کتاب‌های تخصصی در زمینه هنر خود را با تخفیف ویژه عرضه می‌کند.

طرح تابستانه ۱۴۰۰ خانه کتاب و ادبیات ایران، به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای ترویج کتاب و کتاب‌خوانی و حمایت از نشر کشور، در کتابفروشی‌های عضو طرح از تاریخ نهم تا پانزدهم مرداد ماه برگزار می‌شود. خرید کتاب از ناشران به صورت حضوری و از طریق کتابفروشی‌های منتخب عضو طرح (tarh.ketab.ir) صورت می‌پذیرد.

مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری «متن» (انتشارات فرهنگستان هنر) نیز در همراهی با این طرح، تسهیلاتی برای دوستداران به شرح زیر فراهم نموده است.

۲۰ درصد تخفیف تا سقف ۳۰۰ هزار تومان (یارانه خرید کتاب)

۱۰ درصد تخفیف برای خرید کتاب‌های انتشارات فرهنگستان هنر و سایر ناشران موجود در فروشگاه مؤسسۀ «متن».

علاقه‌مندان می‌توانند به نشانی خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره ۱۵۵۰ مراجعه کنند یا اطلاعات بیشتر را از طریق سایت متن به نشانی https://matnpub.ir دریافت نمایند.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٩ مرداد ١٤٠٠ - ١٤:٤٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;