• شنبه ٢٦ خرداد ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > این نمایشگاه نتیجه پنجاه سال تجربه و آزمون است


استاد هادی ضیاءالدینی با اشاره به نمایشگاه آثارش در مؤسسه صبا:
این نمایشگاه نتیجه پنجاه سال تجربه و آزمون است

 

«هادی ضیاالدینی» هنرمندی است که آثارش در امتدادی نزدیک به نیم قرن، آیینه‌ای تمام‌نما از هنر ایرانی است.

«هادی ضیاالدینی» هنرمندی است که آثارش در امتدادی نزدیک به نیم قرن، آیینه‌ای تمام‌نما از هنر ایرانی است.

به گزارش روابط‌عمومی مؤسسه صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، استاد هادی ضیاءالدینی در آستانه برگزاری بزرگ‌ترین نمایشگاه از مجموعه آثارش در این مؤسسه، گفت: بیشتر آثار نمایشگاه پیشِ رو مربوط به ده سال اخیر است، اما بخشی از این آثار نیز به سال‌های دورتر برمی‌گردد.

این هنرمند در پاسخ به اینکه در نمایشگاه، بیشتر کدام گرایش‌های هنری در معرض دید علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت، اظهار کرد: هیچ‌گاه خود را به شیوه و گرایش خاصی محدود نکرده‌ام. علاقه‌مندان، برخوردهای گوناگون و متنوعی را در این نمایشگاه شاهد خواهند بود.

استاد ضیاءالدینی در ادامه افزود: این نمایشگاه نتیجه پنجاه سال تجربه و آزمون است. هنرجویان می‌توانند مشاهده و تأمل کنند و راه‌های رفته را دوباره طی نکنند و مهم‌تر از هر چیز، پُرکاری و تولید فراوان را که توصیه گران‌بهای استاد بزرگوارم «هانیبال الخاص» است، سرمشق مسیر هنری‌شان قرار دهند.

برای نخستین بار نمایشگاهی از «طراحی، نقاشی و مجسمه» هادی ضیاءالدینی که دربرگیرنده چهار دهه فعالیت مستمر هنرمند است، با همکاری حوزه هنری استان کردستان، پنج‌شنبه 9 آبان 1398 از ساعت 16 تا 20 در نگارخانه‌های آیینه و خیال مؤسسه صبا برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان تا 5 آذر 1398 فرصت خواهند داشت همه‌روزه، به‌جز روزهای تعطیل، از ساعت 10 تا 18، از این نمایشگاه به نشانی خیابان ولیعصر، نرسیده به خیابان طالقانی، شماره 1552، فرهنگستان هنر بازدید کنند.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٨ آبان ١٣٩٨ - ١٠:٤٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;