• سه شنبه ٢٦ تير ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > برنامه‌های نوروزی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان


برنامه‌های نوروزی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان

 

مرکز تولید تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ از هفتم فروردین، میزبان مخاطبان کودک و نوجوان و سایر علاقه‌مندان است.

مرکز تولید تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری در تعطیلات نوروز ۱۴۰۱ از هفتم فروردین، میزبان مخاطبان کودک و نوجوان و سایر علاقه‌مندان است.

به گزارش خبرگزاری فارس، مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان امسال برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی در شهر تهران و علاقه‌مندان تهرانی از هفتم فروردین فعالیت خود را آغاز می‌کند. 

بر اساس این خبر، نمایش زنده-عروسکی «گروفالو» به کارگردانی آرش شریف‌زاده با متنی از بهرام جلالی‌پور بر اساس نوشته جولیا دونالدسون که از ۱۸ بهمن تا ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ در مرکز تئاتر کانون اجرا داشت به دلیل استقبال مخاطبان از هفتم فروردین اجراهای خود را از سر می‌گیرد. 

این نمایش درباره بچه موشی است که پدر و مادرش از تنبلی و تخیل‌پردازی او خسته شدند و به بهانه پیدا کردن گردو او را به جنگل می‌فرستند. در راه، روح پدربزرگ به کمک بچه موش می‌آید و موش کوچولو با کمک تخیل، مقابل حیوانات جنگل می‌ایستد اما در ادامه راه اتفاق بسیار عجیبی برایش رخ می‌دهد. 

.نمایش «گروفالو» از روز هفتم فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۸ در سالن بوستان مرکز تئاتر کانون پرورش فکری اجرا خواهد داشت

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٣ فروردين ١٤٠١ - ١٥:٥٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;