آرم فرهنگستان هنر
اخبار > محمدرضا لطفی روی تخت بیمارستان


محمدرضا لطفی روی تخت بیمارستان

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون هنری خود روز گذشته با حضور در بیمارستان از محمد رضا لطفی عیادت کرد و در جریان آخرین مراحل درمانی این نوازنده صاحب نام موسیقی کشور قرار گرفت.
 
 

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه معاون هنری خود روز گذشته با حضور در بیمارستان از محمد رضا لطفی عیادت کرد و در جریان آخرین مراحل درمانی این نوازنده صاحب نام موسیقی کشور قرار گرفت. علی جنتی در این دیدار گفت: حتما دعاهای مردم هنردوست و علاقه‌مندان شما پشت سر شما است و باعث خواهد شد روز به روز حال‌تان بهتر شود و دوباره روی صحنه بیایید تا از صدای تار شما بهره ببریم.

 وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمدرضا لطفی را یکی از بهترین هنرمندان موسیقی کشور خواند که پیش و پس از انقلاب هنر موسیقی را ارتقا داد و ابراز امیدواری کرد که این هنرمند هر چه زودتر سلامت خود را بازیابد.

 او درباره بیمه هنرمندان نیز تاکید کرد: ما صندوق حمایت از هنرمندان، نویسندگان و روزنامه‌نگاران داریم که حدود 60 هزار نفر را تحت پوشش دارد و این افراد عموما از بیمه‌های تامین اجتماعی استفاده می‌کنند. البته برخی مشکلات هست مثلا کسانی را که بیش از پنجاه سال سن دارند، بدوا نمی‌توانیم بیمه‌شان کنیم ولی هنرمندانی که از پیش بیمه شده‌اند همچنان از این امکان استفاده می‌کنند.

 علی مرادخانی معاون هنری وزیر ارشاد نیز برای لطفی آرزوی بهبودی کرد و گفت: صدای تار لطفی در ذهن مردم ماندگار است و آثارش از اذهان پاک نمی‌شود. آقای لطفی نیاز به آسایش و آرامش دارد و باید بیش‌تر استراحت کند تا انشالله هر چه زودتر بهبود یابد.

 داود گنجه‌ای، نوازنده و عضو شورای عالی خانه موسیقی نیز که در این دیدار حضور داشت، تصریح کرد: لطفی یک دنیاست و خدمات بی‌شماری به هنر موسیقی کرده و همواره از هنر و هنرمندان دفاع کرده است.

 به گزارش مهر، محمدرضا لطفی، موسیقی‌دان و نوازنده صاحب نام تار، مدتی است که برای تکمیل روند درمان و بهبودی خود در بیمارستان بستری است.
زمان انتشار: شنبه ١٦ فروردين ١٣٩٣ - ١٤:٢٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
 

مؤسسات تابعه

پژوهشکده هنر
مؤسسه تألیف، ترجمه و نشر آثار هنری
مؤسسه فرهنگی هنری صبا


پیوندها

فرهنگستان‌های ایران
دانشگاه‌ها و دانشکده‌ها
مؤسسات پژوهشی
یاد استاد
پورتال قدیم

تماس با ما

ساختمان مرکزی : تهران- خیابان ولیعصر، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552
كدپستي : 1416953613
تلفن : 5 - 66954200 دورنگار : 66951167
رایانامه : honar@honar.ac.ir

کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.