• دوشنبه ٢٧ فروردين ١٤٠٣
  • En

آرم فرهنگستان هنر
اخبار > همایش هنر و ابژه در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) ثبت شد


دبیر علمی همایش خبر داد:
همایش هنر و ابژه در پایگاه استنادی جهان اسلام (ISC) ثبت شد

 

حمیدرضا شعیری، دبیر علمی همایش «هنر و ابژه؛ رویکرد نشانه‌شناختی» از ثبت این همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام خبر داد.

حمیدرضا شعیری، دبیر علمی همایش «هنر و ابژه؛ رویکرد نشانه‌شناختی» از ثبت این همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، حمیدرضا شعیری، دبیر علمی همایش «هنر و ابژه؛ رویکرد نشانه‌شناختی»، درباره ثبت همایش در پایگاه استنادی جهان اسلام گفت: رویدادهای علمی متنوعی هرساله در ایران برگزار می‌شوند که شرکت در آنها و ارائه آثار و مقالات، اگر مورد تأیید ISC قرار بگیرند، می‌تواند اعتبار و رتبه علمی به همراه داشته باشد. اما این اعتبار زمانی معنا پیدا می‌کند که مقالات علمی و پژوهشی افراد در پیوندهای جانبی پایگاه ISC جای بگیرد. در واقع، مراجع علمی کشور برای آن دسته از مقالات ISC ارزش قائل هستند که در فهرست شورای راهبردی پایگاه جهان اسلام وارد شده باشند.

او در همین زمینه افزود: مقالاتی که در این همایش ارائه شدند داوری خواهند شد و مقالات مورد پذیرش در این پایگاه منتشر خواهند شد.

دبیری علمی این همایش درباره مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش عنوان کرد: از بین چکیده‌های ارسالی به دبیرخانه، 31 چکیده پذیرفته شده است که بعد از ارسال اصل مقالات و داوری پایانی، منتشر خواهند شد.

او همچنین به تعداد مقالات ارائه‌شده اشاره و تصریح کرد: از بین مقالات ارسالی، تاکنون، چهارده مقاله برای ارائه در روز همایش در نظر گرفته شده است. همچنین، چکیده مقالات پذیرفته‌شده به‌صورت ویژه‌نامه در وبگاه همایش منتشر خواهند شد.

حمیدرضا شعیری به همکاری مراکز علمی اشاره کرد و افزود: این همایش با همکاری پژوهشکده هنرِ فرهنگستان هنر، دانشگاه هنر تهران، دانشگاه هنر اسلامی تبریز، انجمن علمی هنر و ادبیات تطبیقی ایران، انجمن علمی نقد ادبی ایران، و انجمن علمی پژوهش‌های هنری ایران، 18 اسفند 1400، در سالن گلستان هنرِ فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در این همایش و اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه همایش، به نشانی objet.honar.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١٤ اسفند ١٤٠٠ - ١٤:١٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
اخبار
;