اخبار > پیشکسوتان صنایع دستی و هنرهای سنتی و حافظان سلامت تجلیل می‌شوند


به مناسبت روز جهانی صنایع دستی
پیشکسوتان صنایع دستی و هنرهای سنتی و حافظان سلامت تجلیل می‌شوند

 

در دومین مراسم بزرگداشت «روز جهانی صنایع دستی» از جمعی از پیشکسوتان صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین حافظان سلامت تجلیل می‌شود.

در دومین مراسم بزرگداشت «روز جهانی صنایع دستی» از جمعی از پیشکسوتان صنایع دستی و هنرهای سنتی و همچنین حافظان سلامت تجلیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، این مراسم همزمان با روز جهانی صنایع دستی با همکاری گروه تخصصی هنرهای سنتی و صنایع دستی این فرهنگستان و تشکل‌های مردم‌نهاد و مستقل حامی صنایع دستی برگزار می‌شود.

در این مراسم بهمن نامورمطلق، رئیس فرهنگستان هنر، غلامرضا منتظری، نایب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، به سخنرانی می‌پردازند. قرائت بیانیه نماینده تشکل‌ها، اجرای زنده موسیقی، نمایش منتخبی از آثار هنرمندان، از جمله برنامه‌های این مراسم است.

این برنامه با همکاری دانشگاه هنرهای اسلامی- ایرانی استاد محمود فرشچیان، مؤسسه فرهنگی هنری و پژوهشی صبا، باشگاه صنایع دستی و هنرهای سنتی ایران یونسکو و انجمن هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی به همراه تشکل‌های مردمی صنایع دستی برگزار می‌شود.

گرامیداشت روز جهانی صنایع دستی و تجلیل از پیشکسوتان هنرهای سنتی، عصر یکشنبه 23 خرداد، ساعت 16 در تالار ایران فرهنگستان هنر برگزار می‌شود.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٢ خرداد ١٤٠٠ - ١٧:٤٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج