اخبار > جامعه هنری ما جامعه‌ای سالم است/ حرکت نسل جوان ما درخشنده است


رهبر معظم انقلاب اسلامی:
جامعه هنری ما جامعه‌ای سالم است/ حرکت نسل جوان ما درخشنده است

 

رهبر معظم انقلاب اسلامی در سخنانی مهم با اشاره به حوادث اخیر، درباره موضع‌گیری‌های برخی از چهره‌های ورزشی و هنری تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و باشرف کم نیستند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، صبح دوشنبه، 11 مهر 1401، در مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیروهای مسلح، در سخنانی مهم با اشاره به حوادث اخیر، درباره موضع‌گیری‌های برخی از چهره‌های ورزشی و هنری تأکید کردند: جامعه هنری و ورزشی ما سالم است و در آن عناصر مؤمن و باشرف کم نیستند.

رهبر انقلاب اسلامی، با اشاره به تبلیغات گمراه‌کننده بدخواهان در نشان‌دادن تصویری ناامید، بی‌مسئولیت و گسسته از ارزش‌ها از جوانِ ایرانی، خاطرنشان کردند: واقعیت در نقطه مقابل این تبلیغات است و حرکت نسل جوان ما در همه عرصه‌ها یک حرکت درخشنده است.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، با طرح این سؤال که انگیزه دولت‌های خارجی برای ایجاد اغتشاش و ناامنی در کشور چیست، افزودند: آنها احساس می‌کنند کشور در حال پیشرفت به‌سوی قدرت همه‌جانبه است و این موضوع را نمی‌توانند تحمل کنند.

ایشان با تأکید بر اینکه دشمن در محاسبات خود درباره شمال‌غرب و جنوب‌شرق کشور دچار اشتباه است گفتند: من در میان قوم بلوچ زندگی کرده‌ام و آنها عمیقاً به جمهوری اسلامی وفادار هستند. قوم کُرد نیز یکی از پیشرفته‌ترین اقوام ایرانی و علاقه‌مند به میهن، اسلام و نظام هستند، بنابراین نقشه دشمنان نخواهد گرفت.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای تأکید کردند: آمریکا نه‌فقط مخالف جمهوری اسلامی، بلکه با ایران قوی و مستقل نیز مخالف است.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٢ مهر ١٤٠١ - ١٢:٢٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج