اخبار > نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن بررسي مي‌شود


با حضور آيت‌اللهي، قليچ‌خاني و هاشمي نژاد
نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن بررسي مي‌شود

 

معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر، نخستين نشست تخصصي «نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن» را يكشنبه 22 دي‌ در فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند.


معاونت پژوهشي فرهنگستان هنر، نخستين نشست تخصصي «نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن» را يكشنبه 22 دي‌ در فرهنگستان هنر برگزار مي‌كند.
فرهنگستان هنر با همکاری دانشگاه شهید باهنر کرمان و با هدف بررسی و آسیب شناسی «مبانی نظر و روش‌های نقد» پژوهش‌های حوزه خوشنویسی از منظر زیبایی شناسی نشست «نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن» را برگزار می‌کند چرا که بیشترین رساله‌های تحقیقی در میان هنرهای سنتی درباره خوشنویسی و هنرهای وابسته به آن نگاشته شده است.
به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، دو نشست تخصصي این برنامه که فراخوان ارسال مقاله آن آبان ‌ماه امسال منتشر شده بود، با دو موضوع «ماهيت و زيبايي شناسي خوشنويسي» و «وجوه گوناگون خوشنويسي در دوره معاصر» دي‌ و اسفند برگزار می شود.

در نخستين نشست «حبيب‌الله آيت‌اللهي»، «حميدرضا قليچ‌خاني» و «عليرضا هاشمي‌نژاد» سخنراني مي‌كنند و در ادامه نیز، ميزگردي تخصصي با حضور پژوهشگران اين حوزه برگزار مي‌شود.

نشست تخصصي «نسبت خوشنويسي با مفاهيم مدرن» روز يكشنبه 22 دي، ساعت 14 در سالن همايش‌هاي فرهنگستان هنر به نشاني خيابان ولي‌عصر(عج)، ‌پايين‌ تر از چهارراه طالقاني، شماره 1552، طبقه سوم برگزار مي‌شود. حضور در اين نشست براي تمامي علاقه‌مندان آزاد است.

براي مشاهده پوستر كامل اينجـا كليك كنيد.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ١٦ دی ١٣٩٢ - ١٠:١٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1392/10/17 19:48
0
0
سلام .از شما ممنون بابت نشست تخصصی.سر بلند باشید
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج