تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > وظیفه فرهنگستان مهندسی هنر کشور است


قطب‌الدین صادقی در بازدید از مجموعه آسمان:
وظیفه فرهنگستان مهندسی هنر کشور است

 

قطب‌الدین صادقی، از هنرمندان و استادان برجسته هنرهای نمایشی کشور، در بازدید از مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان عنوان کرد: وظیفه فرهنگستان مهندسی هنر کشور است.

قطب‌الدین صادقی، از هنرمندان و استادان برجسته هنرهای نمایشی کشور، در بازدید از مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان عنوان کرد: وظیفه فرهنگستان مهندسی هنر کشور است.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، قطب‌الدین صادقی ضمن بازدید از مجموعه فرهنگی‌هنری آسمان با مسعود ناصری، مدیر این مجموعه، دیدار و گفت‌وگو کرد.

در طی این دیدار درباره جایگاه فرهنگستان هنر و اهمیت آن در هنر کشور، همچنین نحوه تعاملات با هنرمندان عرصه‌های مختلف، به‌ویژه هنرهای نمایشی، بحث و تبادل نظر شد.

قطب‌الدین صادقی در این دیدار به ارائه نظرها و اندیشه‌های خود درخصوص نقش و تأثیر فرهنگستان در سیاست‌های کلان فرهنگی و هنری کشور پرداخت.

او با اشاره به این موضوع که وظیفه فرهنگستان مهندسی هنر کشور است، عنوان کرد: باید جایگاه و وظایف فرهنگستان برای همه روشن باشد و فرهنگستان با تعامل مؤثر با هنرمندان صاحب اندیشه بتواند در نقش سیاست‌گذار فرهنگی کشور و نهادی بالادستی عمل کند.

در ادامه مسعود ناصری به شرح فعالیت‌ها و برنامه‌های تدوین‌شده در حوزه‌های مختلف در دوره مدیریت جدید فرهنگستان هنر پرداخت و بیان کرد: مجموعه آسمانِ فرهنگستان هنر همیشه در کنار هنرمندان است و با تعامل مؤثر با اندیشمندان و هنرمندان در حوزه‌های گوناگون و بهره‌گیری از نظرهای آنها سعی در ایجاد محیطی پویا و خلاق و هنری دارد.

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١٢ خرداد ١٤٠٠ - ١٠:٠٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.