تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > تصويرگر علامه محمد حسين طباطبايي در نقش جهان تجليل مي شود


تصويرگر علامه محمد حسين طباطبايي در نقش جهان تجليل مي شود

 

هجدهمين جلسه گفت وگو با هنرمندان به ديدار با استاد غلامعلي افضلي فر از شيفتگان مباني حكمي و نظري اختصاص يافته است.

 به گزارش روابط عمومي مركز هنر پژوهي نقش جهان هجدهمين جلسه گفت وگو با هنرمندان به ديدار با استاد غلامعلي افضلي فر از شيفتگان مباني حكمي و نظري اختصاص يافته است.


استاد افضلي فر با سال ها تلاش در زمينه نقاشي سعي نمود تصويري ناب ازمباحث معرفتي در هنر ارائه دهد. از جمله آثار ايشان ميتوان به تصوير علامه محمد حسين طباطبايي، شهيد بهشتي و بسياري از نقاشي هاي ارزشمند هنر انقلاب كه داراي هويت معنوي و معرفتي مي باشند اشاره نمود.

وي تجربيات ارزشمند خود را در طي تدريس در دانشگاه هنرهاي زيباي تهران در اختيار شيفتگان هنر و معرفت قرار داده و گامي موثر در تدوين دروس شاخه زيبا شناسي در مقطع دكتري برداشته است.

از اينرو به پاس خدمات ارزشمند استاد، مركز هنر پژوهي نقش جهان در نظر دارد مراسمي با رويكرد بررسي آثار، زندگي و فعاليتهاي ايشان در حوزه هنر با حضور هنرمندان و پژوهشگران اين حوزه در روز سه شنبه 28 ارديبهشت ماه ساعت 17، برگزار نمايد.

لذاعلاقه¬مندان براي شركت در اين نشست مي¬توانند از ساعت 17 تا 19 روز ياد شده به مركز هنر پژوهي نقش جهان واقع در خيابان ولي عصر(عج)، ضلع جنوب غربي پارك ساعي، شماره 2169 مراجعه كنند.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٢ ارديبهشت ١٣٨٩ - ٠٩:٥٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.