تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > دومین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق» برگزار مي شود


بررسی تعاملات تاریخی هنر ایران و چین :
دومین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق» برگزار مي شود

 

دومین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق» به همت پژوهشكده‌هنر و با هدف بررسی تعاملات تاریخی هنر ایران و چین برگزار می‌شود.

دومین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق» به همت پژوهشکدة هنر و با هدف بررسی تعاملات تاریخی هنر ایران و چین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان‌هنر، دومین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق» به همت گروه هنر شرق پژوهشکدة هنر و با هدف بررسی تعاملات تاریخی هنر ایران و چین در زمینة موسیقی و ادبیات برگزار می‌شود.

در این نشست دکتر ابوالقاسم اسماعیل‌پور دربارة «ادبیات مانوی و نقش آن در هنر چین»، نادره بدیعی دربارة «تأثیر موسیقی ایران در چین»، دکتر محمدباقر وثوقی دربارة «کانون نسخه‌پردازی فارسی در چین» و دکتر بابک خضرائی دربارة «پیوندهای موسیقی ختای و ختن با موسیقی ایران» به ايراد سخنرانی خواهند پرداخت.

این نشست که حضور در آن برای عموم علاقه‌مندان آزاد است در روز چهارشنبه 5 خردادماه 95 از ساعت 14:30 در فرهنگستان‌هنر به نشاني تهران، خیابان ولی‌عصر(عج)، تقاطع طالقانی، شمارة 1552، طبقة سوم، برگزار خواهد شد.

اولین نشست تخصصی «تأثیر اسلام بر هنر شرق»  با حضور كارشناسان، در 11 اسفندماه 1394 آغاز اين سلسله نشست‌ها را در فرهنگستان‌هنر رقم زد.

 براي ديدن پوستر، اينجـــــــــا كليك كنيد.

براي اطلاع از اخبار فرهنگستان هنر به كانال ما در تلگرام بپيونديد: https://telegram.me/artacademy

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٩٥ - ١٦:٠٥ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.