تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > چگونه تصاوير هنري را در اينترنت بيابيم


چگونه تصاوير هنري را در اينترنت بيابيم

 

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر کارگاه آموزشی «جست‌وجوی متون و تصاویر هنری در اینترنت» را با حضور استاد حمید سوری برگزار می‌کند.

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر کارگاه آموزشی «جست‌وجوی متون و تصاویر هنری در اینترنت» را با حضور استاد حمید سوری برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، کمیتة هنر معاصر گروه تاریخ هنر پژوهشکدة هنر در نظر دارد کارگاه آموزشی «جست‌و‌جوی متون و تصاویر هنری در اینترنت» را با حضور استاد حمید سوری در روز چهارشنبه 2 دی‌ماه از ساعت 14 تا 18 برگزار نماید.

در اینترنت، به علت فراوانی اطلاعات و فقدان نمایه موضوعی و کنترل کیفی، جستجوگر با مشکلات بنیادینی مانند: اتلاف وقت، سردر‌گمی و مواجهه با خیل عظیمی از مطالب نامعتبرِ غیرهم‌سطح با پژوهش روبرو می‌شود. این کارگاه تلاش می‌کند کمک و راهنمایی در این زمینه‌ها برای پژوهشگران، هنرمندان و دانشجویان هنر باشد. در این کارگاه موضوعات و تکنیک‌هایی نظیر موتورهای کاوش، نحوة انتخاب واژگان و عبارات، چگونگی دستیابی سریع به موضوع، چگونگی جست‌وجوی تصویر، آشنایی و به کارگیری بهینه عناصر Google، اعتبارسنجی سایت‌ها و مطالب، چگونگی ارجاع مطالب اینترنتی در مقالات آکادمی و پایان‌نامه‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد.

علاقه‌مندان براي حضور در این کارگاه می‌توانند تا روز سه‌شنبه یکم دی‌ماه (از ساعت 9 تا 14) با پژوهشکده هنر به شماره‌های 2-66956190 تماس بگيرند. بدلیل محدودیت ظرفیت، اولویت با متقاضیانی است که زودتر نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

این کارگاه آموزشی در پژوهشکده هنر به نشاني خیابان ولی‌عصر(عج)، بالاتر از تقاطع امام خمینی (ره)، نبش کوچة شهید حسن سخنور، شمارة 29 برگزار مي‌شود. 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١ دی ١٣٩٤ - ١٤:٥٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.