تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > فرهنگستان هنر ميزبان معماران ايراني مي‌شود


فرهنگستان هنر ميزبان معماران ايراني مي‌شود

 

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر دومين نشست پژوهشي «معماري معاصر ايران: مسجد و بناهاي مذهبي» را در روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه 26 و 27 آذرماه سال جاري برگزار مي‌کند.

پژوهشکده هنر فرهنگستان هنر دومين نشست پژوهشي «معماري معاصر ايران: مسجد و بناهاي مذهبي» را در روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه 26 و 27 آذرماه سال جاري برگزار مي‌کند.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، دومين نشست از سلسله‌نشست‌هاي «نقد معماري معاصر ايران» با موضوع «مسجد و بناهاي مذهبي» در روزهاي چهارشنبه و پنج‌شنبه 26 و 27 آذرماه سال جاري، ساعت 14 در تالار ايران فرهنگستان هنر برگزار مي‌شود.

در اين نشست که به دبير علمي نير طهوري، عضو هيأت علمي پژوهشکدة هنر برگزار مي‌شود، جمعي از معماران و صاحبنظران رشته‌هاي علوم انساني دربارة معماري مساجد و بناهاي مذهبي معاصر ايران سخنراني و به بحث و تبادل‌نظر مي‌پردازند.

در اين نشست فرهاد احمدي، غلامرضا اسلامي، ايرج اعتصام، سيدمحمد بهشتي، مهدي حجت، رضا دانشمير، کاترين اسپريدوف، اکبر زرگر، احمد زهادي، علي طوسي، حميد نوحي، شهرام پازوکي، احمد پاکتچي و کوروش صفوي سخنراني مي‌كنند.

پيش‌تر نخستين نشست پژوهشي از سلسله‌نشست‌هاي «نقد معماري معاصر ايران» با موضوع «نقد معماري معاصر ايران: سفارت‌خانه‌هاي جمهوري اسلامي ايران» برگزار شده است.

با توجه به محدوديت پذيرش مخاطبان، از علاقمندان به حضور در اين نشست تقاضا مي‌شود جهت اطلاع از جزئيات اين نشست و ثبت‌نام حداکثر تا 24 آذرماه به سايت www.kimiahonar.ir مراجعه نمايند.
براي مشاهده پوستر اين برنامه اينجـا كليك كنيد.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٢٣ آذر ١٣٩٣ - ١٣:٢٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.