تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > فرهنگستان هنر میزبان خوش‌نویسان ایران و 29 کشور دیگر می‌شود


فرهنگستان هنر میزبان خوش‌نویسان ایران و 29 کشور دیگر می‌شود

 

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران با گشایش نمایشگاه بین‌المللی خوش‌نویسی راه ابریشم، میزبان خوش‌نویسان ایران و 29 کشور دیگر می‌شود.

فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران با گشایش نمایشگاه بین‌المللی خوش‌نویسی راه ابریشم، میزبان خوش‌نویسان ایران و 29 کشور دیگر می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی فرهنگستان هنر، این نمایشگاه که به همت کمیسیون ملی یونسکو، با همکاری فرهنگستان هنر و مؤسسه صبا برگزار می‌شود، چشم‌اندازی از مشارکت و تعامل هنرمندان ایران و 29 کشور دیگر را در گستره عظیمی از فرهنگ و تمدن به نمایش خواهد گذاشت.

آیین گشایش با حضور علیرضا اسماعیلی، سرپرست فرهنگستان هنر؛ غلامحسین امیرخانی، عضو پیوسته فرهنگستان هنر؛ و شماری از مسئولان طراز اول فرهنگی کشور، در تالار «ایران» فرهنگستان هنر و سپس در «نگارخانه ملی ایران» واقع در مؤسسه صبا برگزار می‌شود.

این نمایشگاه بخشی از «جشنواره و نمایشگاه بین‌المللی خوش‌نویسی راه ابریشم» است و منتخبی از بیش از 1300 اثر ارسال‌شده به دبیرخانه این همایش را در خود جای داده که 140 اثر از 29 کشور جهان در قالب‌های نقاشی‌خط، و 70 اثر از خوش‌نویسان ایران در انواع گرایش‌ها را شامل می‌شود.

آیین گشایش نمایشگاه بین‌المللی خوش‌نویسی راه ابریشم، جمعه 3 بهمن 1399، در تالار ایرانِ فرهنگستان هنر با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و پس از آن، آثار نمایشگاه در «نگارخانه ملی ایران» واقع در مؤسسه صبا، به نمایش در خواهد آمد.

 پوستر این رویداد هنری را اینجـا مشاهده کنید.

 

 

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ١ بهمن ١٣٩٩ - ١٣:٥٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.