تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نشست تخصصی «هنر انقلاب اسلامی» در فرهنگستان هنر


نشست تخصصی «هنر انقلاب اسلامی» در فرهنگستان هنر

 

معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر؛ نشست تخصصی «هنر انقلاب اسلامی» را با حضور پژوهشگران و متخصصان این حوزه یازده اردیبهشت ماه برگزار می‌کند.

معاونت علمی و پژوهشی فرهنگستان هنر؛ نشست تخصصی «هنر انقلاب اسلامی» را با حضور پژوهشگران و متخصصان این حوزه یازده اردیبهشت ماه برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، نشست تخصصی «هنر انقلاب اسلامی» به دبیری علمی دکتر محمدعلی رجبی، عضو پیوسته فرهنگستان هنر و رئیس گروه هنر انقلاب این فرهنگستان برگزار می‌شود. در این نشست علی اصغر فهیمی‌فر، دانشیار تاریخ فلسفه و هنر دانشگاه تربیت مدرس و عضوگروه هنرهای تجسمی، با موضوع «زمینه‌های شکل‌بخشی به مکتب هنری انقلاب اسلامی»؛ مرتضی حیدری، نقاش و عضو هیئت‌علمی دانشگاه تربیت مدرس با موضوع «سیر تحول نقاشی انقلاب با تأکید بر سبک گزینی» و محمد خزایی، گرافیست و استاد تمام دانشگاه تربیت مدرس، با موضوع «پوسترهای انقلاب اسلامی» سخنرانی می‌کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این نشست می‌توانند چهارشنبه، 11 اردیبهشت ماه، ساعت 16 به سالن همایش‌های فرهنگستان‌هنر در خیابان ولی‌عصر(عج)، پایین‌تر از چهارراه طالقانی، شماره 1552 مراجعه نمایند.

برای مشاهده پوستر این برنامه اینجـا کلیک کنید.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٨ ارديبهشت ١٣٩٨ - ٠٩:١٤ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.