تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > هشتمين دوسالانه ملي نگارگري ايران در تهران و اصفهان


هشتمين دوسالانه ملي نگارگري ايران در تهران و اصفهان

 

همايش علمي هشتمين دوسالانه ملي نگارگري ايران با موضوع «تاريخ، حكمت و زيبايي و آموزش نگارگري» 22 و 23 آذر در سينماتک موسسه فرهنگي هنري صبا برگزار مي‌شود.

همايش علمي هشتمين دوسالانه ملي نگارگري ايران با موضوع «تاريخ، حكمت و زيبايي و آموزش نگارگري» 22 و 23 آذر در سينماتک موسسه فرهنگي هنري صبا برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، اين همايش در سه محور تاريخ، حكمت و زيبايي و آموزش ‌نگارگري برگزار مي‌شود. در اين همايش هنرمندان و پژوهشگران مطالبي را  در محورهاي فوق بيان ‌مي‌كنند.

بخش نخست اولين روز اين همايش روز سه‌شنبه، ساعت 10:30 با سخنراني «حسن بلخاري»، «سليمان سعيدآبادي» و «عبدالكريم عطارزاده» در موسسه فرهنگي هنري صبا آغاز مي‌شود و بخش دوم اين همايش نيز با سخنراني محمد خزايي، ميثم حسن خاني و آذر جعفرزاده در همين‌روز از ساعت 14 ادامه مي‌يابد.

روابط عمومي مؤسسه صبا وابسته به فرهنگستان هنر گزارش داد كه در دومين روز همايش علمي دوسالانه نگارگري كه چهارشنبه 23 آذر ساعت 11 آغاز مي‌شود «مهران هوشيار»، «خشايار قاضي زاده»، «رضا ميرمبين» و «احسان قائمي» سخنراني مي‌كنند و در بخش دوم نيز كه از ساعت 14 آغاز مي‌شود؛ «حسن محمدي هفشجاني»، «مينا صدري» و «محرمعلي پاشا زانوسي» به تشريح مباحث مربوطه مي‌پردازند.

هشتمين دو سالانه ملي نگارگري ايران، با 58 اثر از 35 استاد و هنرمند پيشكسوت در موسسه فرهنگي هنري صبا و 275 اثر از 226 هنرمند در بخش رقابتي در موزه هنرهاي معاصر اصفهان در حال برگزاري است و تا 5 دي ادامه دارد.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢١ آذر ١٣٩٠ - ١٢:٠٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.