تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > هم‌زبانی دستگاه‌های فرهنگی‌ــ‌هنری در همبستگی با ملت فلسطین


هم‌زبانی دستگاه‌های فرهنگی‌ــ‌هنری در همبستگی با ملت فلسطین

 

فرهنگستان هنر با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 نوامبر، روز همبستگی با مردم فلسطین، را با برنامه‌های فرهنگی و هنری گرامی می‌دارد.

فرهنگستان هنر با همکاری کمیسیون ملی یونسکو و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 29 نوامبر، روز همبستگی با مردم فلسطین، را با برنامه‌های فرهنگی و هنری گرامی می‌دارد.

به گزارش روابط عمومی فرهنگستان هنر، نشست هماهنگی و سیاست‌گذاری با هدف برگزاری برنامه‌‌ای شایسته برای گرامیداشت 29 نوامبر، «روز جهانی همبستگی با مردم فلسطین» در فرهنگستان هنر برگزار شد.

29 نوامبر، مقارن با 8 آذر، در تقویم سازمان ملل متحد به عنوان روز جهانی اعلام همبستگی با ملت فلسطین و انتخاب فلسطین به عنوان کشور عضو ناظر شورای امنیت سازمان ملل نام‌گذاری شده است و همه ساله مردم دنیا در این روز با پرپایی آیین‌های مختلف، همدلی خود را با ملت فلسطین ابراز می‌دارند.
به همین مناسبت فرهنگستان هنر در نظر دارد؛ هشتم آذر، مقارن با 29 نوامبر، با همکاری کمیسیون ملی یونسکو، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، جمعیت دفاع از ملت مظلوم فلسطین، برنامه‌ای فرهنگی‌ــ‌هنری با هدف اعلام همبستگی با مردم فلسطین، برگزار نماید.
علیرضا اسماعیلی، سرپرست فرهنگستان هنر، حجت‌الله ایوبی، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، بهمن نامور مطلق، مدیر فرهنگ و هنر کمیسیون ملی یونسکو، مهدی محمدی، ﻣﺸﺎﻭﺭ ﻭﺯﯾﺮ ﻓﺮﻫﻨﮓ ﻭ ﺍﺭﺷﺎﺩ ﺍﺳﻼﻣﯽ و نمایندگانی از مجمع جهانی صلح اسلامی، جمعیت دفاع از ملت فلسطین و مرکز توسعه هنرهای تجسمی معاصر به همراه جمعی از مدیران ارشد فرهنگستان هنر در این نشست حضور داشتند.

 

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٦ آبان ١٣٩٧ - ١٢:١٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.