تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > مدير جديد موسسه صبا معرفي شد


مدير جديد موسسه صبا معرفي شد

 

طي مراسمي با حضور محمدعلي معلم‌دامغاني، رييس فرهنگستان هنر، آيين معارفه «کاوه خورابه» رييس جديد موسسه صبا برگزار شد.

طي مراسمي با حضور محمدعلي معلم‌دامغاني، رييس فرهنگستان هنر، آيين معارفه «کاوه خورابه» رييس جديد موسسه صبا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، در اين مراسم که صبح روز يکشنبه 2 شهريور، در سالن سينماتک موسسه صبا برگزار شد، مسئولان و مديران قسمت‌هاي مختلف فرهنگستان هنر و نيز تمامي کارکنان موسسه صبا حضور داشتند.

در اين نشست، رييس فرهنگستان هنر با بيان ضرورت تحول و تکامل در تجديد حيات و پويايي هر مجموعه‌اي در هستي و حيات، فرهنگ و هنر را نيز نيازمند تجديد قوا و تزريق ايده‌ها و تدبيرهاي نو دانست.

در ادامه «کاوه خورابه» رياست جديد موسسه صبا، ضمن تشکر و قدرداني از خدمات «مسعود ناصري» رييس پيشين اين موسسه، ابراز اميدواري کرد تا با همکاري همه بخش‌هاي فرهنگستان هنر و موسسه صبا شاهد گشايش عرصه‌هايي تازه در حوزه‌هاي فعاليت اين مجموعه باشيم.

در بخشي از حکم انتصاب رئيس جديد موسسه صبا آمده است: «... به موجب اين حکم جناب شما به سمت رئيس هيات مديره و رياست موسسه فرهنگي هنري صبا به مدت يک سال از تاريخ 29/5/93 منصوب مي‌شويد. باشد که به درايت و رعايت ضمن برنامه‌ريزي فعاليت‌هاي سزاوار در گنجايي اهداف فرهنگستان، ماموريت و وظايف محوله را به انجام و فرجام برسانيد...»

«کاوه خورابه» پيش از اين در حوزه پژوهش، فلسفه، هنر و موسيقي فعاليت مستمر داشته و مسئوليت رييس اداره پژوهش‌هاي راهبردي فرهنگستان هنر را بر عهده داشته است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١٥ شهريور ١٣٩٣ - ١٢:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1393/06/15 21:51
1
1
انتخاب بسیار شایسته و به جایی بود. انشالله موفقیت و پیشرفت بیشتر برای موسسه و ایشان.
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.