تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > بهترين آثار عكاسان ايران در كتاب صبا


بهترين آثار عكاسان ايران در كتاب صبا

 

نمايشگاه «عکس صبا» که نخستين حرکت هدفمند در کنار هم نشاندن آثار چند نسل از عکاسان ايران با رويکرد اجرا و ارائه آثار عکاسي به شکل پروژه‌اي محسوب مي‌شود، به کار خود پايان داد.نمايشگاه «عکس صبا» که نخستين حرکت هدفمند در کنار هم نشاندن آثار چند نسل از عکاسان ايران با رويکرد اجرا و ارائه آثار عکاسي به شکل پروژه‌اي محسوب مي‌شود، به کار خود پايان داد.

به گزارش روابط عمومي فرهنگستان هنر، نمايشگاه «عکس صبا» که يکي از رويدادهاي مهم در عرصه عکاسي حرفه‌اي ايران به شمار مي‌رود با انگيزه جمع آوري و ارائه آثار هنرمندان عکاسي ايران در اسفند ماه گذشته فراخوان خود را انتشار داد و در نهايت با گزينش 500 عکس از 68 هنرمند بصورت مجموعه‌اي و پروژه‌اي از 5 تير تا 26 شهريور در نگارخانه‌هاي آينه و خيال شرقي ميزبان علاقه‌مندان هنر عکاسي بود.

بنا بر گزارش صبا، در پايان اين نمايشگاه کتاب«عکس صبا» شامل تمامي آثار برگزيده به همراه ياداشت‌هاي هنرمندان به دو زبان فارسي و انگليسي چاپ و دراختيار علاقه‌مندان قرار گرفت.

متقاضيان جهت تهيه اين کتاب مي توانند از روز 28 شهريور به مؤسسه فرهنگي هنري صبا به نشاني خيابان وليعصر(عج)، خيابان طالقاني، خيابان شهيد برادران مظفر، شماره ۱۲۵ مراجعه كنند.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٩ شهريور ١٣٩١ - ١٥:٠٠ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.