تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > دوسالانه نقاشی جهان اسلام « تمدید» شد.


دوسالانه نقاشی جهان اسلام « تمدید» شد.

 

به دلیل استقبال گسترده و بی نظیر از چهارمین دوسالانه بین المللی نقاشی معاصر جهان اسلام، این نمایشگاه تا هفتم دی ماه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، مدت برگزاری چهارمین دوسالانه بین المللی نقاشی معاصر جهان اسلام که شامل بیش از 1500 اثر از هنرمندان 35 کشور جهان می باشد، به دلیل استقبال وسیع و بی سابقه تا 7 دی ماه تمدید شد.

گفتنی است این نمایشگاه که از روز ششم آذر ماه سالجاری در مجموعه صبا افتتاح گردید، در کلیه روزهای بازدید حتی روزهای پنجشنبه و جمعه میزبان علاقمندان، هنرمندان، دانشجویان و دانش آموزان است.

صاحبنظران، اساتید و کارشناسان هنرهای تجسمی، برپایی این مجموعه را بزرگترین رخداد در عرصه هنر نقاشی جهان اسلام و موجب رشد و رونق فضای هنری ایران ارزیابی کرده و وسعت و تنوع آثار را کم نظیر دانسته اند. کسانی که تا کنون پیگیر تحولات و اتفاقات هنرهای تجسمی در ایران بوده اند، بهتر است تا زمان باقی است، فرصت دیدار از این نمایشگاه را از دست ندهند.

یادآور می شود زمان نسبتاً کوتاه برپایی دوسالانه به دلیل زمانبندی فشرده این مرکز می باشد که از یازدهم دی ماه باید پذیرای «هشتمین دوسالانه سفال، سرامیک، آبگینه» باشد.

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٢٩ آذر ١٣٨٥ - ١٣:١٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.