تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > ابراهیم حقیقی: با دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام، « گرافیک» ما رشد خواهدکرد.


ابراهیم حقیقی: با دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام، « گرافیک» ما رشد خواهدکرد.

 

ابراهیم حقیقی: گرافیست برجسته ایرانی و عضو انجمن طراحان گرافیک ایران، نتیجه قطعی دومین دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام را رشد هنر گرافیک در ایران دانست.

ابراهیم حقیقی: گرافیست برجسته ایرانی و عضو انجمن طراحان گرافیک ایران، نتیجه قطعی دومین دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام را رشد هنر گرافیک در ایران دانست.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، ابراهیم حقیقی هنرمند گرافیست و عضو انجمن طراحان گرافیک ایران، برگزاری دومین دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام را عرصه ای برای تقویت پیوندهای هنرمندان مسلمان سراسر جهان و تبادل تجربیات، اطلاعات و میراث های فرهنگی میان آنان ارزیابی کرد. وی با ذکر اینکه هر مسابقه ای در هر رشته هنری در حقیقت یک سرمایه گذاری محسوب می شود که بعدها بطور قطع در مرحله سود دهی و ثمربخشی برای جامعه قرار می گیرد اظهار داشت: من بعنوان یک طراح گرافیک از هرگونه مناسبتی که در مورد گرافیک انجام شود استقبال می کنم چراکه به رشد این حرفه و هنر در کشورمان کمک می کند. وی با ابراز نگرانی از انحصار بازار گرافیک در پوستر و تمرکز کلیه فعالیتهای هنرمندان و طراحان گرافیک در پوستر سازی گفت نباید گرایش به این، باعث مهجورماندن دیگر شاخه های هنر گرافیک شود.

وی خاطر نشان کرد نتیجه دوسالانه پوستر جهان اسلام را قطعاً در رشد گرافیک ایران می بینم و به تعیین انتقال دانش و تجربه هنرمندان مسلمان در کشورهای دیگر، گستره های تازه ای را پیش روی هنرمندان ایرانی خواهد گشود.

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ٩ آبان ١٣٨٥ - ١٢:٢٣ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.