تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > بيش از دوهزار اثر به دبيرخانه ارسال شده است


دبيرخانه دوسالانه گرافيك جهان اسلام:
بيش از دوهزار اثر به دبيرخانه ارسال شده است

 

دبيرخانه دائمي دوسالانه‌هاي بين المللي جهان اسلام اعلام كرد: «تاكنون بيش از دو هزار اثر به اين دبيرخانه به منظور شركت در سومين دوسالانه بين‌المللي گرافيك جهان اسلام ارسال شده است.»

دبيرخانه دائمي دوسالانه‌هاي بين المللي جهان اسلام اعلام كرد: «تاكنون بيش از دو هزار اثر به اين دبيرخانه به منظور شركت در سومين دوسالانه بين المللي گرافيك جهان اسلام ارسال شده است.»

به گزارش روابط عمومی دبيرخانه دوسالانه‌هاي جهان اسلام، وابسته به فرهنگستان هنر، دبيرخانه سومين دوسالانه بين المللي گرافيك جهان اسلام اعلام كرد، از لحظه انتشار و اعلان فراخوان اين دوسالانه تاكنون، بيش از دو هزار اثر گرافيكي از سراسر جهان به اين دبيرخانه ارسال شده است. گفتني است مهلت ارسال آثار تا تاريخ اعلام شده، در فراخوان بوده و استقبال به عمل آمده تا اين لحظه نشان از برنامه ريزي اجرايي منسجم برگزاركنندگان در ايجاد عرصه‌اي بزرگ به منظور مشاركت گسترده طراحان گرافيك از سراسر نقاط جهان دارد.

يادآور مي شود سومين دوسالانه بين المللي گرافيك جهان اسلام – كه پيش از اين تنها در قالب پوستر خلاصه مي شد- با گسترش و تنوع حوزه هاي فعاليت خود به تمامي زير مجموعه‌هاي هنر گرافيك، اعم از طراحي پوستر، نشانه و نشانه نوشته، ‌طراحي جلد كتاب و نشريات و ... از دوره‌هاي پيشين به مراتب پر حجم‌تر و گسترده‌تر بوده و بخش‌هاي ويژه‌اي چون طراحي جلد براي نخستين بار با آن همراه خواهد بود.

سومين دوسالانه گرافيك جهان اسلام با شعار كلي و افق محوري « تمدن اسلامي» مهرماه امسال توسط فرهنگستان هنر براي سومين بار برگزار خواهد شد.

 
 
 

زمان انتشار: دوشنبه ٢٨ ارديبهشت ١٣٨٨ - ١٢:٠٦ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.