تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > «غزال‌هاي عشق» بهمن آزموده به «صبا» رسيدند


«غزال‌هاي عشق» بهمن آزموده به «صبا» رسيدند

 

بهمن آزموده با نمايشگاه تازه‌ترين آثار حجمي خود ، «غزال‌هاي عشق» را به نگارخانه لرزاده مي آورد.

بهمن آزموده با نمايشگاه تازه‌ترين آثار حجمي خود ، «غزال‌هاي عشق» را به نگارخانه لرزاده مي آورد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی-هنری صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، نگارخانه لرزاده اين مؤسسه اين بار ميزبان «غزال‌هاي عشق» بهمن آزموده مي‌شود كه در آن تازه‌ترين آثار حجمي اين هنرمند مجسمه ساز كشورمان ارائه خواهد شد.

اين نمايشگاه شامل بيش از سي اثر حجم، از تنديس واره‌هاي غزال‌ها و آهوهاست كه همه با چوب ساخته شده‌اند. سبك خاص بهمن آزموده و نماد غزال‌ها و آهوهاي آشنايش در اين سال‌ها، با انحنا و كشيدگي و انتزاع فرم در پرداخت تنديس ها و ظرافت‌هاي فيگوراتيو خاص و مشخصه‌هاي زيبايي شناسانه منحصر به فردي كه در آثار اين هنرمند مي‌توان يافت در «غزال‌هاي عشق» تازه‌ترين تجلي خود را به نمايش خواهد گذاشت.

اين هنرمند همچنين با ارائه و بازنمايي خلاقه‌اي از يك نماد آشنا و كهن در سنت نقاشي و نگارگري اصيل ايراني؛ «غزال» و پرداخت آن در يك قالب مدرن و انتزاعي و مبتني بر نوآوري در فرم و تكنيك، جلوه‌هايي از استمرار نمادها و نشانه‌هاي سنت‌هاي هنري اين سرزمين را در شيوه و اجرايي معاصر و امروزي نمود مي‌بخشد. نمايشگاه آثار حجمي بهمن آزموده از 12 آبان ماه ميزبان عموم علاقه‌مندان آثار اين هنرمند خواهد بود. بهمن آزموده با نمايشگاه آثار خود در نگارخانه لرزاده مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، «غزال‌هاي عشق» را به «سراي نقش گستران ايران» مي برد.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ١١ آبان ١٣٨٧ - ١١:٢٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.