تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نشست « آسیب شناسی گرافیک امروز ایران » در صبا


نشست « آسیب شناسی گرافیک امروز ایران » در صبا

 

مؤسسه فرهنگی هنری صبا سومین نشست خود را به سخنرانی فرزاد ادیبی گرافیست ایرانی با عنوان : آسیب شناسی گرافیک امروز ایران اختصاص می دهد.

مؤسسه فرهنگی هنری صبا سومین نشست خود را به سخنرانی فرزاد ادیبی گرافیست ایرانی با عنوان : آسیب شناسی گرافیک امروز ایران اختصاص می دهد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر ، همزمان با برپایی دومین دوسالانه بین المللی پوستر جهان اسلام که با مشارکت 38 کشور جهان همگام با طراحان پوستر و گرافیک در کشورمان تبدیل به عرصه ای گسترده از نمایش آخرین تحولات و تجارب نوین این هنر در حوزه فرهنگی و تمدن جهان اسلام گردیده این مؤسسه نشست های تخصصی، تحلیلی و پژوهشی خود را با حضور صاحبنظران و کارشناسان این عرصه ادامه می دهد که در سومین جلسه از این سلسله نشست ها ، فرزاد ادیبی درباره آسیب شناسی گرافیک امروز ایران سخنرانی خواهد کرد. این نشست ها تا پایان کار دوسالانه به تحلیل وضعیت گرافیک و پوستر ایران و جهان اسلام خواهد پرداخت.

این سخنرانی روز سه شنبه 11 اردیبهشت رأس ساعت 4 بعداز ظهر سالن سینما تک مؤسسه فرهنگی هنری صبا برگزار می شود. حضور در این نشست برای عموم علاقمندان آزاد است.

 
 
 

زمان انتشار: يکشنبه ٩ ارديبهشت ١٣٨٦ - ١٤:٠٩ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.