تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > اختتامیه دومین دوسالانه پوستر جهان اسلام


اختتامیه دومین دوسالانه پوستر جهان اسلام

 

دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام، با اعلام پایان داوری، روز دوشنبه و اهداي جوايز به نفرات برگزيده به كار خود پايان مي دهد.

دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام، با اعلام پایان داوری، روز دوشنبه و اهداي جوايز به نفرات برگزيده به كار خود پايان مي دهد.

به گزارش روابط عمومی مؤسسه فرهنگی هنری صبا وابسته به فرهنگستان هنر، دومين دوسالانه بين المللي پوستر جهان اسلام با معرفي و اهداي جوايز ويژه به برگزيدگان اين دوره، به كار خود پايان خواهد داد و بدين ترتيب بزرگترين رخداد سالهاي اخير در عرصه پوستر مي رود تا دوسال ديگر با حضور گسترده و يكپارچه هنرمندان تشكيل شود.

گفتنی است دوسالانه پوستر جهان اسلام با حضور ايران و 38 كشور جهان در دومين تجربه برگزاري، شاهد حضور چشمگير و بي سابقه اي از سوي هنرمندان سراسر دنيا بود و بدين ترتيب با اين سطح گسترده مشاركت، تبديل به بزرگترين عرصه نمايش توانمنديها، قابليت ها، دستاوردها و تحولات جديد حوزه فرهنگي و تمدني جهان اسلام در عرصه پوستر بود.

گفتني است هيأت انتخاب دومين دوسالانه پوستر جهان اسلام متشكل از : آقایان ابراهيم حقيقي، داريوش مهرجويي، حسين خسروجردي، مصطفي گودرزي ؛ و 3 داور خارجي : زهدي العدوي ، عرفان هندوكيچ ، و ژوهيچين به رياست دكتر حبيب اله صادقي دبير دوسالانه، كار داوري و انتخاب آثار برگزيده را به پايان رساند كه در مراسم اختتاميه در روز دوشنبه 31 ارديبهشت ، رأس ساعت 17 ، در سینما تک موزه هنرهاي معاصر تهران معرفي خواهند شد.

دوسالانه دوم در حالي پايان مي يابد كه خيل زيادي از هنرمندان، مشتاقانه چشم به دوسالانه بعدي دوخته اند تا شاهد اتفاقي ديگر در عرصه دانش و دريافت بصري و رسيدن به جايگاهي برتر در سطح جهاني باشند. به گفته بسياري از ناظران و صاحبنظران، دوسالانه دوم توانسته قابليتهاي نهفته بسياري از هنرمندان مسلمان سراسر جهان را شناسايي و عرضه نمايد، به طـوري كه هم اكنــون از اعتبار ويژه اي در سطح بين المللي برخوردار گرديده است.

 
 
 

زمان انتشار: شنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٨٦ - ١٢:١٧ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.