تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > 70 نگارخانه تهران و سراسر ايران ميهمان بزرگترين گردهمايي هنري در صبا


از فردا:
70 نگارخانه تهران و سراسر ايران ميهمان بزرگترين گردهمايي هنري در صبا

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا با مشاركت بيش از هفتاد نگارخانه هنري تهران و سراسر نقاط كشور، با نمايش بيش از هفتصد اثر به انتخاب صاحبان اين مجموعه‌ها، كارنامه يكسال هنر ايران را ارائه خواهد كرد.

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا با مشاركت بيش از هفتاد نگارخانه هنري تهران و سراسر نقاط كشور، با نمايش بيش از هفتصد اثر به انتخاب صاحبان اين مجموعه‌ها، كارنامه يكسال هنر ايران را ارائه خواهد كرد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، با برگزاري اولين نمايشگاه منتخب هفتاد نگارخانه هنري از تهران و سراسر ايران كه شامل هفتصد اثر هنري منتخب صاحبان اين مجموعه‌ها است، بزرگ‌ترين اجتماع و هم انديشي متوليان هنري بخش خصوصي كشور و مديران گالري‌هاي هنري، در اين موسسه شكل مي‌گيرد. گفتني است حضور بيش از هفتاد نگارخانه در اين نمايشگاه از جمله نگارخانه‌هاي دي، ماه مهر،‌ الهه، والي،‌ عقيلي، شيث، بامداد، پاسارگاد، آو، اقدسيه، سيلك، فام، آتشزاد، سيحون، فرامرزي، دريا بيگي، نيازي، آثار، ثمين، نار، زر، آرته، ارسباران، آفتاب يزد، و ... پس از رايزني هاي گسترده و توافقات به‌عمل ‌آمده، صورت گرفته است. اين نمايشگاه براي نخستين بار در سطحي وسيع و با نمايش آثار هنري ارائه شده در طول يك سال گذشته، به انتخاب صاحبان اين مجموعه‌ها، در راستاي رونق و شكوفايي اقتصاد هنر در بخش خصوصي و ايجاد فرصت و امكان بيشتر جهت تبادل تجربيات نگارخانه‌هاي هنري از سراسر كشور برگزار مي‌شود. در نشستي كه پيش از برگزاري نمايشگاه در موسسه صبا با حضور مديران و صاحب‌نظران گالري ها و نگارخانه ها برگزار شد، تصميمات جديدي در خصوص هماهنگي بيشتر با متوليان اين بخش از هنرهاي تجسمي،‌ توسعه ظرفيت‌ها وكارآمدسازي هر چه بيشتر قابليت‌هاي اين مؤسسات هنري، اتخاذ شد.

صبا تالارهاي خود را پنجشنبه 5 ارديبهشت ، رأس ساعت 17 به روي نمايشگاه آثار منتخب بيش از هفتاد نگارخانه هنري ايران و هنرمندان كشورمان خواهد گشود.

 

 
 
 

زمان انتشار: چهارشنبه ٤ ارديبهشت ١٣٨٧ - ١٤:٠١ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.