تازه های خبری
آخرین گزارش ها
اخبار
اخبار موسسات و زیرمجموعه ها
اخبار > نمايشگاه 25 سال پوستر تئاترايران در صبا تمديد شد


نمايشگاه 25 سال پوستر تئاترايران در صبا تمديد شد

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا نمايشگاه 25 سال پوستر تئاتر ايران را تا پايان اسفند تمديد كرد.به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اين موسسه نمايشگاه 25 سال پوستر تئاتر ايران را كه هم‌زمان با بيست و ششمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر، بر پا شده بود تا پايان اسفند تمديد كرد.

 

مؤسسه فرهنگي-هنري صبا نمايشگاه 25 سال پوستر تئاتر ايران را تا پايان اسفند تمديد كرد.

به گزارش روابط عمومي مؤسسه فرهنگي-هنري صبا، وابسته به فرهنگستان هنر، اين موسسه نمايشگاه 25 سال پوستر تئاتر ايران را كه هم‌زمان با بيست و ششمين جشنواره بين‌المللي تئاتر فجر، بر پا شده بود تا پايان اسفند تمديد كرد.

اين نمايشگاه شامل آثاري از 52 هنرمند است كه از ميان نزديك به هشتصد پوستر، انتخاب شده است. آثار فوق از مراكزي همچون مركز هنرهاي نمايشي، ‌تئاتر شهر،‌بنياد ايران شناسي، ‌كميته انجمن صنفي طراحان گرافيك، كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان و آرشيو و مجموعه هاي شخصي هنرمندان گرافيك و تئاتر ايران، تهيه و براي ارائه در نمايشگاه، جمع آوري شده است.

در اين نمايشگاه كه در دو بخش مرور و مسابقه برگزار شده بسياري از آثار شاخص پوستر و گرافيك در عرصه تئاتر، براي اولين بار در كشور، به نمايش گذاشته شده است.

آثار شاخصي از هنرمنداني همچون مرتضي مميز، آيدين آغداشلو، ابراهيم حقيقي، صادق بريراني، مصطفي اسدالهي، ساعد مشكي، قباد شيوا، رضا عابديني، يوريك كريم مسيحي، فرزاد اديبي و... در اين نمايشگاه ارائه شده است. اين نمايشگاه كه روز 16 بهمن در موسسه فرهنگي-هنري صبا گشايش يافته تا پايان اسفند آماده بازديد علاقه‌مندان است

 
 
 

زمان انتشار: سه شنبه ١٥ اسفند ١٣٨٦ - ١١:٥٢ | نسخه چاپي

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
کلیه حقوق متعلق به این پورتال برای فرهنگستان هنر محفوظ است.